Tatile çıkıldığında eve hırsız girmemesi için önlemler

Unturned

Kilopat
Makaleler
1
Selâm millet ailecek ilk defa tatile gideceğiz. Lâkin eve hırsız girmesinden korkuyoruz. (Evimiz hırsızların oturduğu mahallede.) İnanın bana bu hırsızlar çok kurnaz, hızlı adamlar.

Eve hırsız girmemesi için ne gibi önlemler almalıyız? Eğer önlem alamazsak tatile gidemeyeceğiz ve bu duruma annem çok üzülür. (Annem 57 yaşında ve hayatında hiç tatile çıkmamış.)

Selâm millet ailecek ilk defa tatile gideceğiz. Lâkin eve hırsız girmesinden korkuyoruz. (Evimiz hırsızların oturduğu mahallede.) inanın bana bu hırsızlar çok kurnaz, hızlı adamlar.

Eve hırsız girmemesi için ne gibi önlemler almalıyız? Eğer önlem alamazsak tatile gidemeyeceğiz ve bu duruma annem çok üzülür. (Annem 57 yaşında ve hayatında hiç tatile çıkmamış.)

alarmlı güvenlik kilidi

Almanızı tavsiye ederim ya da tanıdığınızı tatildeyken eve bakması için rica ederim.

Kapıyı kilitleyin ve salonun ışıklarını açık bırakın. Bunun dışında yapabileceğiniz bir şey yok.
Bir yerden sonra bence hırsızlarda anlarlar.

Yok mu hiç etrafında böyle 18-19 yaşındaki kuzenin. Ona emanet edin. Onun için hayır diyemeyeceği bir fırsat olur.

Eğer zengin iseniz zaten hırsızlar bacadan bile girer açıkçası hiçbir korkum olmuyor benim zaten hırsızlar eve girmeden önce araştırmasını yapıyordur ve bende zengin biri olmadığım için hırsızlar gelmiyor bir de evi komşuya bırakabilirsiniz başkada yapılacak bir şey yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı