[Tavsiye] 80 TL'lik koleksiyon kartı çıkan oyun: Over The Dream

Sadece over the dream çalıştırılmasını istiyorsanız whitelist ile düşer ancak hepsinin çalışması kötü bir sonuç doğurmaz. Ayrıca hepsini çalıştıracaksınız kendinizi görünmeze almayı unutmayın Steam'de.

Hocam şu an çevrimiçi moddayım arkadaşlarımı rahatsız etmek istemem kendimi görünmez e alıp Fast modda çalıştırırsam oyunlardan kart düşer ve diğer insanlara oyun oynuyor olarak gözükmem doğru mudur?

Bu konuyu görene kadar hiç bu kart düşürme işlerinden kâr edeceğimi düşünmezdim. Maksimum 40-50 kuruş için değmez dedim bugüne dek. Az önce 10 TL vardı hesapta, sağdan soldan topladım oyunları. Over the Dream oyunundan bana da parlak kart düştü ve 25 TL'ye satıldı. Hesapta 38 TL oldu, 28 TL kâra geçerken halen 3 sayfa satılmayı bekleyen kart var. Teşekkürler.

Teşekkürler hocam şu an kartlar düşmeye başladı kartları pahalı olan belli başlı hentai oyunlarım vs var onları da whitelist e ekledim fakat şöyle bir şey var ki iddle Master'ı kapattığımda kartlar envantere geliyor normal midir?
Hızlıca düşürüyor o zaman zaten aç kapa yapılır hızlıca düşürmek için. Ben 3 saati geçtikten sonra sürekli toplu olarak açıp hepsini kapatınca kartlarını düşürmeye çalışıyorum. Siz sürekli aç kapa yapın çünkü 2 saat altında düşebilir şimdiden düştüyse.

Hızlıca düşürüyor o zaman zaten aç kapa yapılır hızlıca düşürmek için. Ben 3 saati geçtikten sonra sürekli toplu olarak açıp hepsini kapatınca kartlarını düşürmeye çalışıyorum. Siz sürekli aç kapa yapın çünkü 2 saat altında düşebilir şimdiden düştüyse.

2 tane düştü hocam bayağıdır da düşmüyor kapat aç yaptım 1 2 kere hala düşmedi bekliyorum şu anda sadece.

Geri
Yukarı