Tavsiye edilen animeler

bepo-ms

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Evet arkadaşlar Anime / Manga bölümü açılmış. Ben de bunu görüdükten sonra yeni başlayacaklar için anime ve manga önerebileceğimizi farkettim. Benim önerilerim şöyle siz de önerirseniz sevinirim.

Naruto
One Piece
Bleach
Shingeki no Kyojin
Hunter x Hunter
Death Note
Full Metal Alchemist

Aslında daha fazla tavsiye verilebilir ama çok uzar diye yazmadım. Buyrun siz de tavsiye verin.

Yeni başlayacaklar için uzun bir anime önermek oldukça yanlış ve kişiyi büyük oranda animeden soğutacak bir tavsiye. Naruto One Piece bunlar her ne kadar efsane animelerden de olsa oldukça uzun seriler. Ortalama 25-50 bölümlük animeler tavsiye edilmesinde fayda var.

Benim anime serüvenime Naruto ile başlamam bana sıkıntı çektiriyor. Naruto dünyasına alışınca başka anime izleyemiyorum ya . :(

Yeni başlayacaklar için uzun bir anime önermek oldukça yanlış ve kişiyi büyük oranda animeden soğutacak bir tavsiye. Naruto One Piece bunlar her ne kadar efsane animelerden de olsa oldukça uzun seriler. Ortalama 25-50 bölümlük animeler tavsiye edilmesinde fayda var.
Aslında doğru söylüyorsunuz. Ben narutoyla başladım. Ben kendime göre düşünmüştüm. Benim için ne kadar uzun o kadar iyi.

Ben Death Note ile başladım. Code Geass ile devam ettim. Sword Art Online a geçtim oradan Another derken kafam karıştı neyi izledim en son diye.

Eren'i bilen var mı ? Youtube'de gördüm de hoşuma gitti insanı biraz da olsa vahşiliğe sürükler diye izlemek istemiyorum :)
Edit : Youtube'den bakmak isteyen var ise Eren First Transformation veya Eren vs Annie yazıp bulabilirsiniz :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı