Technopat'a yazıcı bölümü eklensin

Makaleler
9
Yer
Aydın
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart: ECS H81H3-M7
İşlemci: Intel Core i7 4790
HDD: Western Digital WD10EZEX 1 TB 7200 RPM
RAM: Crucial CT102446BA160B.C16FER 1x8GB DDR3 1600MHZ
Kasa: Casper NSH.4790-8T75A-W (CD.VTI4790A) Hazır kasa.
Ekran kartı: Galaxy GT730
PSU: Casper Fsp250-50hmn
Monitör: AOC G2868PQU 28" 4K 3840×2160 1 MS 60 Hz TN panel
UPS: Tunçmatik TSK5208
Mouse: Casper B309
Klavye: Casper K1500
Akım korumalı priz: Monster MPEXP100U
Yazıcı: Epson L4160
Meslek
Espiri Ondan Sorulur!
Öncelikle bu konu Technopat bölümünde açılabilir. Ben açamıyorum da.

Kağıda baskı yapan lazer, tonerli, kartuşlu ve tanklı yazıcılar konunun devamında ("yazıcılar") olarak anılacaktır.
Bildiğiniz üzere uzun süredir yazıcılar hayatımızın bir parçası. Epey popülerler. Çoğu yerde de rastlamak mümkündür.
Pandemiyle birlikte altın çağını yaşadığını düşündüğüm yazıcıların neden Technopat Sosyal'de konular bölümü olmaz? Türkiye'de var olan yazıcılar kadar yere eriştiğini düşünmediğim 3D yazıcıların bile kategorisi varken. Technopat'ta yazıcılar bölümü açılmasını talep ediyorum.

İyi günler. Bugün Sosyal'de cidden gerekli olan bir şey hakkında tavsiyede bulunmak istedim. Sosyal'de "3D Yazıcılar" adı altında bir kategori var ama yazıcılar için bir kategori yok. Peki bir nedeni var mı?

Aslında yazıcılar da çok detaylı bir bölümür. Nokta vuruşlu yazıcılar vardır, mürekkepli yazıcılar vardır ve lazer yazıcılar vardır. Bu başlıkları tek tek eklemek zaten saçma olabilir ama yazıcılar için gerekli bir kategori kesinlikle gerekli. Sadece 3D için ayrı bir başlık olup yazıcılara olmaması beni bir hayli şaşırttı diyebilirim.

Yani "Yazıcılar" diye bir kategori açılıp alt başlığına da 3D yazıcılar eklenilmeli. Eğer yukarıda bahsettiğim lazer, nokta vuruşlu ya da mürekkepli yazıcı ile ilgili birisi sorun yaşarsa gidip konusunu "Yazıcılar" kategorisinde açar. Eğer birisi 3D yazıcıda sorun yaşarsa "Yazıcılar" kategorisinin alt başlığı olan "3D Yazıcılar" kategorisinde açar. Bence olması gereken bu.

@Recep Baltaş, @Ali Güngör ve @Emre C hocalarımı da etiketlemek isterim.

İyi günler. Bugün Sosyal'de cidden gerekli olan bir şey hakkında tavsiyede bulunmak istedim. Sosyal'de "3D Yazıcılar" adı altında bir kategori var ama yazıcılar için bir kategori yok. Peki bir nedeni var mı?

Aslında yazıcılar da çok detaylı bir bölümür. Nokta vuruşlu yazıcılar vardır, mürekkepli yazıcılar vardır ve lazer yazıcılar vardır. Bu başlıkları tek tek eklemek zaten saçma olabilir ama yazıcılar için gerekli bir kategori kesinlikle gerekli. Sadece 3D için ayrı bir başlık olup yazıcılara olmaması beni bir hayli şaşırttı diyebilirim.

Yani "Yazıcılar" diye bir kategori açılıp alt başlığına da 3D yazıcılar eklenilmeli. Eğer yukarıda bahsettiğim lazer, nokta vuruşlu ya da mürekkepli yazıcı ile ilgili birisi sorun yaşarsa gidip konusunu "Yazıcılar" kategorisinde açar. Eğer birisi 3D yazıcıda sorun yaşarsa "Yazıcılar" kategorisinin alt başlığı olan "3D Yazıcılar" kategorisinde açar. Bence olması gereken bu.

@Recep Baltaş, @Ali Güngör ve @Emre C hocalarımı da etiketlemek isterim.
Katılıyorum hocam.

Tavsiye tagı renkli değil nedense bende.

Benim konuda etiket eklendiğinden dolayı belki bu sefer bu isteğe cevap verebilirler. Bence de en mantıklısı bu.

Evet. Destekliyorum.

3D Yazıcılar gibi hit durumu düşük olacak kategorilerden çok tek bir Yazıcılar kategorisi aslında daha iyi olabilir. Alt başlığa gerek duymadan, kast ettiğim. Bu bağlamda evet, katılıyorum sanırım.

Evet o da olabilir aslında ama mantıkları tamamen farklı olduklarından dolayı ve o kategoride açılmış yüzlerce başlık olmasından dolayı direkt olarak Yazıcılar kategorisinin altına o başlığı taşıyabileceklerini düşündüm. Dediğine de katılıyorum ama o da gayet mantıklı. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı