Tavuğu canlandırdığımız oyunun adı nedir?

Yavuzthegreat

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Aydın
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar merhaba.
Dayım bilgisayara ve oyunlara çok meraklıydı o yüzden küçüklüğüm sürekli onun bilgisayarında oyun oynayarak geçti. 2004-2006 yılları arasında oynadığım bir oyun vardı. Biz bir tavuğu canlandırıyorduk, biraz robotumsu bir şeydi. O zamanlar mario meşhurdu, biraz mario vari bir oyundu fakat o kadar hızlı değildi. Hikaye olarak ise hatırlarsınız Sonic vardı o zamanlar ona benziyordu. Garip bir atmosferi vardı oyunun oynamayı çok severdim fakat bir türlü aklıma gelmiyor. Bu birinci oyun.
İkinci oyun ise tahminen 2008-2012 yılları arasında oynadığım, michelin tarzında iki kişinin, hareketlerini bizim seçerek dövüştüğü bir oyundu. Bu oyunda kendi karakterinize sahne sahne komutlar vererek dövüş hareketleri yapıp dünya skoruna girmeye çalışıyordunuz.
Şimdiden teşekkürler.

Hocam aklıma gelenleri sıraladım umarım aralarından tutan olur. İlk yazdıklarına göre şunları sıralıyorum;
  • Chicken Run Video Game
  • Chicken Little Video Game
  • Rocketbirds (Muhtemelen bu)
İkinci kısımda yazdığınız oyunu bulmak cidden zor. Çünkü bir dövüş oyununda sahne sahne komut vermek gibi bir durum olması çok ilginç bir konsept gibi duruyor. Daha fazla detayınız varsa araştırayım, merak ettim.

Bahsettiğiniz tavuk oyunu chicken hunter olabilir. 2007 yapım bir oyun; moorhuhn serisinden.

Kendileri efsane bir oyundur ama ne yazık ki ondan bahsetmiyorum.

Hocam aklıma gelenleri sıraladım umarım aralarından tutan olur. İlk yazdıklarına göre şunları sıralıyorum;
  • Chicken run video Game.
  • Chicken little video Game.
  • Rocketbirds (muhtemelen bu)
İkinci kısımda yazdığınız oyunu bulmak cidden zor. Çünkü bir dövüş oyununda sahne sahne komut vermek gibi bir durum olması çok ilginç bir konsept gibi duruyor. Daha fazla detayınız varsa araştırayım, merak ettim.

Maalesef hocam hiçbiri değil :( bahsettiğim 1.oyun 2D bu arada belki önemli bir detay olabilir. İkinci oyun ise nasıl tarif edebilirim bilmiyorum. Atıyorum tekme atmak için yönlendirmek istiyoruz, ilk adım olarak diz eklemlerini yukarıya oynatmayı, ikinci adım olarak ayağı kaldırmayı vs sonra tüm adımları tek bir karede izleyerek düşmana verdiğimiz hasarı gösteren garip bir oyundu.

Maalesef hocam hiçbiri değil :( bahsettiğim 1.oyun 2D bu arada belki önemli bir detay olabilir. İkinci oyun ise nasıl tarif edebilirim bilmiyorum. Atıyorum tekme atmak için yönlendirmek istiyoruz, ilk adım olarak diz eklemlerini yukarıya oynatmayı, ikinci adım olarak ayağı kaldırmayı vs sonra tüm adımları tek bir karede izleyerek düşmana verdiğimiz hasarı gösteren garip bir oyundu.
Chicken Invaders olabilir mi?

Şu dövüş oyunu bana TISFAT programını anımsatıyor ama çıkaramadım maalesef.

Yeni konular

Geri
Yukarı