Tavuk döner fiyatı kaç TL olmalı?

Fatherboard

Hectopat
Daha fazla  
İyi bir tavuk etinden yeterince lezzeti bir şekilde hazırlanmış 100gr sandviç tavuk döner 30-35 TL uygun olur diye düşünüyorum. Çünkü marketlerde bütün piliç 50 lira civarıyken, 100gr tavuk dönerden 50-60-70 TL almak çok fahiş geliyor bana.

91 liyim dışarıdan beyaz ve kırmızı et ürünlerini yemeyi bırakalı çok uzun yıllar oldu. Ve kendim yapmadığım sürece yiyemiyorum o yüzden kasaptan özel alıyorum beyaz ve kırmızı eti. Yani son durum nedir halen daha aynı mı tavuk ve et dönerin içinde saçma sapan deri vb şeyler çıkıyor mu ?

Dönere vereceğiniz paraya bence yufka ve içine patates veya domates biber vs ile kendiniz gözleme yapın veya börek yapın fırında yanına ayran tavsiye ederim.

Bu arada çok zor durumda kalırsam ve dışarıdan bir şey sipariş verecek olursam ayran simit peynir en iyisi benim için her zaman. :)

Son düzenleme:
Dönercinin tek masrafı tavuk eti olsaydı dediğinde haklı olabilirdin. Tonla masrafı olduğu gibi ay sonunda kendine sağlam bir kar bırakması gerekiyor. Ay sonunda cebine 9000-10000 para kalacak hali yok. Hatırı sayılır bir para kalmalı ki mesleği yapmaya devam etsin. Yoksa adam ne diye uğraşsın tonla dert ve stresle? Gider basit bir iş yapar ay sonunda aynı parayı kafasını yormadan kazanır.

Bartın'da tavuk döner 60 lira en düşük, bir şeye de benzemiyor 2 adet anca kesiyor. 100 liraya kaliteli bir yerden yemek daha mantıklı oluyor.

Geri
Yukarı