Tavuklarım şikayet edildiği için 2 hafta içinde götürülmesi lazım

drogbaformalı

Decapat
Arkadaşlar 6 tavuk sahibiyim ve küçük arka bahçemde besliyorum. 4'ü tavuk olmaz üzere 2'si horoz ve hayatımda gördüğüm en uysal ve tatlı hayvanlar. Her yemek yerken sahur yaparken sabah uyanırken onları konuşuruz. Annemle beni görür görmez 7-8 basamaklı tahta merdivenden zıplaya zıplaya gelirler eğer sevmezsek dürtüklerler beni sev diye :D

Bu durumu kıskanan birisi şikayet etmiş galiba bayrama kadar süresi var 1-2 hafta. Sadece horozları kessek tavukları saklayıp polisler gittikten sonra kessek sıkıntı olur mu çünkü tavuklarım hiç ama hiç ses çıkarmaz.

Eğer götürürlerse yemin ediyorum ağlarım. Sadece tavuklarım ölmesin ve farklı yer de de besleyemem ki :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Bizim burada köpeği şikayet ettiler bir şey olmadı bence kalsın tavuklar ne olacak?
Kağıt geldi 6 adet hayvan olduğu yazıyor ve para cezası ile sonuçlanıyormuş.
Kağıt geldi 6 adet hayvan olduğu yazıyor ve para cezası ile sonuçlanıyormuş.
Polislerden sakladıktan sonra tekrar şikayet edilirseniz başınız çok ağrır.

Yanınızda kalmalarını istiyorsanız resmi işlem başlatmaktan başka şansınız yok gibi.
Polisi kandırmayın bence bu bir suç.
Benim bir kesin çözüm bulmam gerekli. Ağlamadan duramıyormu abi tatlı hayvandan nei stediniz ya **************************************** .
Polisi kandırmayın bence bu bir suç.
Polisleri kandırmayın.
kandırmak değil ki ? tavukların orada kontrol zamanı olmaması gerekiyor sadece ve horozları keseceğimiz için kimse rahatsız olmayıp tavukları da şikayet etmezler bence.
Polislerden sakladıktan sonra tekrar şikayet edilirseniz başınız çok ağrır.

Yanınızda kalmalarını istiyorsanız resmi işlem başlatmaktan başka şansınız yok gibi.
Resmi işlem nasıl başlatırım naparım ne ederim hiç bir şey bilmiyorum sadece kolay ve mutlu sonlu bir çözüm istiyorum. HERR GÜN SABAHIN KÖRÜNDE GİDİP KAPILARINI AÇAR YEM KOYAR SU KOYAR BAŞLARINDA BEKLEYİP UYUMAYA GİDERİM. YILLARCA EMEK VERDİM KEDİLERDEN KORUDUM, SANSARDAN KORUDUM VE Bİ APTAL CANİ BİR ŞAHIS YÜZÜNDEN ONLARI KESEMEM CANIMDAN ÇOK SEVDİĞİM HAYVANA BUNU YAPAMAM.

Son düzenleme:
Arkadaşlar 6 tavuk sahibiyim ve küçük arka bahçemde besliyorum. 4'ü tavuk olmaz üzere 2'si horoz ve hayatımda gördüğüm en uysal ve tatlı hayvanlar. Her yemek yerken sahur yaparken sabah uyanırken onları konuşuruz. Annemle beni görür görmez 7-8 basamaklı tahta merdivenden zıplaya zıplaya gelirler eğer sevmezsek dürtüklerler beni sev diye :D

Bu durumu kıskanan birisi şikayet etmiş galiba bayrama kadar süresi var 1-2 hafta. Sadece horozları kessek tavukları saklayıp polisler gittikten sonra kessek sıkıntı olur mu çünkü tavuklarım hiç ama hiç ses çıkarmaz.

Eğer götürürlerse yemin ediyorum ağlarım. Sadece tavuklarım ölmesin ve farklı yer de de besleyemem ki :(

Insanlar niye böyle ki o tavukların zararı neydi.

Yeni konular

Geri
Yukarı