Tavuklarım şikayet edildiği için 2 hafta içinde götürülmesi lazım

Resmi işlem nasıl başlatırım, ne yaparım ne ederim hiç bir şey bilmiyorum. Sadece kolay ve mutlu sonlu bir çözüm istiyorum.
Çok kolay olmayacak maalesef. Biraz uğraşmanız gerekli.
Önce ailenizi ikna etmeniz gerekiyor. Sizin kadar onlar da uğraşacak çünkü.

Sizi nereye şikayet etmişler tam olarak?
Karakola gidin, durumu izah edin. Yardımcı olacaklardır diye düşünüyorum. Olmazsa savcılığa başvurursunuz.
Hakkınızı arayın. Kimseye zararı olmayan hayvanlar onlar, ölmek zorunda değiller.

Çok kolay olmayacak maalesef. Biraz uğraşmanız gerekli.
Önce ailenizi ikna etmeniz gerekiyor. Sizin kadar onlar da uğraşacak çünkü.

Sizi nereye şikayet etmişler tam olarak?
Karakola gidin, durumu izah edin. Yardımcı olacaklardır diye düşünüyorum. Olmazsa savcılığa başvurursunuz.
Hakkınızı arayın. Kimseye zararı olmayan hayvanlar onlar, ölmek zorunda değiller.
Horozlar ses çıkarıyordu onları kesecektik zaten bir komşumuz ile anlaştık. Savcılığa başvurmak gibi olaylar ailem hayatta yapmaz. Beni doktora götürmeyen savcılığa da götürmez... Ama deniyicem

Horozlar ses çıkarıyordu onları kesecektik zaten bir komşumuz ile anlaştık. Savcılığa başvurmak gibi olaylar ailem hayatta yapmaz. Beni doktora götürmeyen savcılığa da götürmez... Ama deniyicem
Lütfen komşunuzla uzlaşmaya çalışın tavuklarınıza sevdanızdan onlara bahsedin :(
Benim de 2 kedim var halinizi çok iyi anlıyorum.

Arkadaşlar şu an yemek bile yiyemedim üzüntümden dolayı. Savcılık vs gibi tavsiye verirken bebeğe anlatırmış gibi anlatırsanız sevinirim... Ya fıstığımın tipini görseniz yemin ediyorum ağlarsınız ya 😭
Lütfen komşunuzla uzlaşmaya çalışın tavuklarınıza sevdanızdan onlara bahsedin :(
Benim de 2 kedim var halinizi çok iyi anlıyorum.
şikayet eden kişiyi tanımıyoruz. Tanısak farklı şekilde uzlaşıcam zaten ben 🤬🤬😡

Arkadaşlar şu an yemek bile yiyemedim üzüntümden dolayı. Savcılık vs gibi tavsiye verirken bebeğe anlatırmış gibi anlatırsanız sevinirim... Ya fıstığımın tipini görseniz yemin ediyorum ağlarsınız ya 😭
Hocam beni de ağlatacaksınız, lütfen komşunuzla bir konuşun :(
Şikayet eden kişiyi tanımıyoruz. Tanısak farklı şekilde uzlaşıcam zaten ben 🤬
Polislere durumu anlatın 😢

tavuklarımı şikayet ettiler ARKADAŞLAR BU LİNKTE Kİ BİR ŞAHIS TA BENİM DEDİĞİM FİKRİ YAPMIŞ ve Başarılı olmuş.

Ya tekrar şikayet ederlerse çok düşük bir ihtimal ama...
Hocam beni de ağlatacaksınız, lütfen komşunuzla bir konuşun :(

Polislere durumu anlatın 😢
Polisler bir şey yapamaz bence :( çünkü onlar kendileri istemiyor.

Ya simdi polisler tavukları kontrol amaçlı gelecekler var mı? yok mu? diye ve o sırada olmayacaklar ve daha sonrasın da ise horozları mecburen kesip tavuklarımı eski kümese koysam ses çıkarmazlar da. Ses çıkarmayacakları için şikayet edilmez de ? Galiba ...
Arkadaşlar siz tavsiye vermeye devam edin lütfen. Olay bitince buraya bildireceğim... 😢😖

Son düzenleme:

Geri
Yukarı