Tavuklarımı kedi kaptı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hatam nedir? kümesin kapısını kapattım kilitledim nasıl açtı peki?

Sonunda beni anlayan birisi.
Hocam eğer mantıklıysanız kedilerin bir insan gibi duygularının olmadığını onların içinden ne geliyorsa yaptıklarını ve yaşam döngüsü(8.sınıf konusu)'nün ne olduğunu bilirdiniz.

Hatam nedir? kümesin kapısını kapattım kilitledim nasıl açtı peki?

Sonunda beni anlayan birisi.
Dostum senin amacin ne bilmiyorum ama tavuklarini burada kedilere kin kusman geri getirmez. Ha gercekten mesele tavuksa gel burada saçma sapan yok ekosistem bunun neresinde cart curt yaparak kullanicilarla kedi tartismasina gircegine bilgisi olan insanlardan faydalan boyle bir olayi tekrar yaşamamak icin. Ama meselr tavuklarin degilde kedi nefretinse konuyu "Kedileri sevmiyorum çok nankörler" degıstir.

Evet. Köyümüzde yaşlı kadın vardı isim vermeyim nur içinde yatsın. Kadın ölmüştü onu kedisi yedi. Yedi derken her yerini dişlenmiş ve her tarafını yemişti. Öyle bulunmuştu evinde.

Allah rahmet eylesin ama zaten çürüyüp gitçekti yese ne olur yemese ne olur?

Hocam eğer mantıklıysanız kedilerin bir insan gibi duygularının olmadığını onların içinden ne geliyorsa yaptıklarını ve yaşam döngüsü(8.sınıf konusu)'nün ne olduğunu bilirdiniz.
11. Sınıfa gidiyorum bunu anlamayacak kadar ahmak değilim. Tavuklarımı neden öldürme gereği duydu onu çözemedim? 1 tane alsın gitsin helal olsun da 3 tane ziyan oldu. Kanlı parçalanmış bir tavuk görür görmez ağlamaktan kendimi tutamadım.

11. Sınıfa gidiyorum bunu anlamayacak kadar ahmak değilim. Tavuklarımı neden öldürme gereği duydu onu çözemedim? 1 tane alsın gitsin helal olsun da 3 tane ziyan oldu. Kanlı parçalanmış bir tavuk görür görmez ağlamaktan kendimi tutamadım.
Haz almış bende kedi olsam haz alırdım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı