TC Kimlik numarası, doğum tarihi, anne-baba adı ve adres ile ne yapılabilir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yok hocam daha aileme söylemedim biraz katılar başıma ne gelir bilmiyorum dava açarsam bu iş çok uzayacak gibi ve okul hayatımın içine biraz edilecek gibi. Ben ona dava açsam itiraz edip birbirimizle daha önceden konuştuğumuz bazı şeyleri aleyhime kullanabilir gibime geliyor. Aileme söylesem ilk basta beni azarlayip sonra okulu çocuğun başına yıkarlar gibi geliyor. Aklıma çok şey geliyor ve bu sadece bir davayla bitecek iş gibide gelmiyor. Gerçi tehdit falan etmedi ama ben bu kadar ciddiye bindirirsem işi kendiside bindirir gibi.

• e-Devlet hizmetlerinden faydalanma.
  • ÖSYM, MEB, AÖL, AÖF gibi eğitim kurumlarından faydalanma.
  • Vergi, ceza, ödemeler gibi sorgulama hizmetlerinden yararlanma.
  • Üyelik, kayıt, hastane ve birçok özel kurumlarda işlem yapmaya yarar.
  • Çalınan kişisel veriler ve kimlik bilgileriyle adınıza banka hesabı açılabilir, yeni telefon hatları alınabilir, kredi çekilebilir, interaktif bankacılık işlemleri gerçekleştirilebilir.
Adresinize bir şeyler sipariş edilebilir ayrıca çocuk bilgilerinizi yayabilir.

Müdürün kendisinin ailesiyle konuşmasını saglarsam iş daha kısa olur gibime geldi. Stresten düşünemiyorum hocam.

Müdüre söyleyebilirsiniz mantıklı yarınki gelişmelerden haberdar ederseniz sevinirim bende merak ettim açıkçası.

• Çalınan kişisel veriler ve kimlik bilgileriyle adınıza banka hesabı açılabilir, yeni telefon hatları alınabilir, kredi çekilebilir, interaktif bankacılık işlemleri gerçekleştirilebilir.
Haklısınız hocam daha fazla birşey söylemeyeceğim

Müdüre söyleyebilirsiniz mantıklı yarınki gelişmelerden haberdar ederseniz sevinirim bende merak ettim açıkçası.

Haklısınız hocam daha fazla bir şey söylemeyeceğim.

Hocam bakın ben çocuk yapar demiyorum yayarsa insanlar neler yapar diyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam T.C.'nin yanında doğum tarihimi anne baba adını da buldu. Muhtemelen merniste adreste bulunuyor, yani o da var. Kendisiyle aynı sınıfa da gittiğimiz için ne yapacağımı da bilmiyorum. Şu an beni tehdit etmese bile çok ilerideki bir zamanda edebilir. Bunalttı bu durum cidden.

Yarın haberdar et bizi, ben de merak ettim.

İçinizi ferah tutun birşey yapabileceğini zannetmiyorum. En kötü ihtimal sizde o çocuğun anne baba tcsini fln bulur onu tehdit edersiniz :D
Bende panel falan yok hocam. Yardımcı olacaksanız çocuğun bilgilerini soyleyeyim siz bulun, hem kendisi bana bir şey yapamaz hemde ben ona bir şey yapamam. Bir yardım çok işime yarardi açıkçası.

Hocam e devletime ekstra güvenlik eklerim, diğer şeyleri de reşit olmadığım için yapamaz diye düşünüyorum yaparsa zaten en az imzama ihtiyaç var, ayrıca yayarsa okul hayatını bitiririm çocuğun.

Reşit bile değilim avukat tutamam sonuçta.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı