TCL 50C635 alınır mı?

osmannr

Hectopat
Vatan'da 11475 TL'ye alınır mı? Yenileme hızı 120 Hz mi? Detaylı bilgi bulamadım. Hani 50/60 Hz'de yazılımla vs. mi 120 oluyor, yoksa direkt mi 120 Hz? Tavsiye eder misiniz?

Gerçek 120 Hz değil. Sadece konsol bağlandığında çözünürlük düşüyor ve ekran 120 Hz oluyormuş. Bu da yazılımsal olduğunu gösteriyor.

Video altındaki yorumları okuyabilirsin. Gerçek 4K 120 Hz olsa bu fiyata vermezlerdi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Gerçek 120 Hz değil. Sadece konsol bağlandığında çözünürlük düşüyor ve ekran 120 Hz oluyormuş. Bu da yazılımsal olduğunu gösteriyor.

Video altındaki yorumları okuyabilirsin. Gerçek 4K 120 Hz olsa bu fiyata vermezlerdi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu 3 model içinde geçerli o zman 50 55 65 inçler içinde.

O konuda bir şey diyemeyeceğim her ikisinin farklı özellikleri var.

Hocam açıkçası alma taraftarı değilim. Ama bu fiyatlara bu özelliklerde TV yok diye biliyorum. Projeksiyolardan buralara geldim desem yeridir. Bende 12 13K ya taksitle bir şey bakıyorum işte. İyi bir şey olsun istiyor insan işte :)

Bazen PC bağlayıp ufak tefek oyun. Ağırlıklı olarak da TV zaten. Bir ara 5500 Samsung akıllı monitörü vardı M7 43 diye VA panel diye almamıştık. İşte hala alınır mı? O onu da bilmiyorum ya işte neyse.

Hocam açıkçası alma taraftarı değilim. Ama bu fiyatlara bu özelliklerde TV yok diye biliyorum. Projeksiyolardan buralara geldim desem yeridir. Bende 12 13K ya taksitle bir şey bakıyorum işte. İyi bir şey olsun istiyor insan işte :)

Bazen PC bağlayıp ufak tefek oyun. Ağırlıklı olarak da TV zaten. Bir ara 5500 Samsung akıllı monitörü vardı M7 43 diye VA panel diye almamıştık. İşte hala alınır mı? O onu da bilmiyorum ya işte neyse.

Bütçe nedir hocam ve kaç inç lazım.

Hocam bütçe 13 k civarı. Ne kadar büyük o kadar iyi ama paneli kaliteli olsunda 43'te olur yani.

Samsung Crystal BU8000 serisi için gayet iyi diyorlar, YouTube inceleme videolarını da izlemiştim ama Android işletim sistemi değil. Mağazalara gidip canlı inceleyin hocam Vatan, Teknosa vs. gibi. Bu arada 43 inç falan alma hocam gerçekten küçük geliyor, oda da biraz genişse pişman olursun.

Geri
Yukarı