TCL Plex vs Xiaomi Redmi Note 8

tuyas1

Kilopat
Merhaba, 2000 TL bandında bir bütçem var. Bu iki telefon arasında kaldım. Kullananlar varsa önerilerini bekliyorum. Ekran, kamera, ses, batarya benim için diğer özelliklerden daha fazla önem arz ediyor. Bunlar dışında başka önerileriniz varsa onlara da açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aşağıdaki karşılaştırma linkinde o fiyat bandında en iyi 4 telefonu karşılaştırdım.
Aradaki farkları kendiniz de görebilirsiniz.
Alabilirseniz Redmi Note 8 Pro alın alamaz iseniz bence Note 8 alın.
Performans olarak kıyaslayacak olursak:
Note 8 Pro > Honor 10 > TCL Plex > Note 8 geliyor.
Diğer özellikler olarak kıyaslayacak olursak:
Note 8 Pro > Note 8 > Honor 10 > TCL Plex geliyor.
Alttaki linkte zaten dikkatlice inceleyebilirsiniz.
Daha fazla sorunuz varsa sorarsanız yanıtlayabilirim.
Honor 10 - Xiaomi Redmi Note 8 Pro (64 GB) - TCL Plex - Xiaomi Redmi Note 8 (128 GB) Karşılaştırması - Epey

Aşağıdaki karşılaştırma linkinde o fiyat bandında en iyi 4 telefonu karşılaştırdım.
Aradaki farkları kendiniz de görebilirsiniz.
Alabilirseniz Redmi Note 8 Pro alın alamaz iseniz bence Note 8 alın.
Performans olarak kıyaslayacak olursak:
Note 8 Pro > Honor 10 > TCL Plex > Note 8 geliyor.
Diğer özellikler olarak kıyaslayacak olursak:
Note 8 Pro > Note 8 > Honor 10 > TCL Plex geliyor.
Alttaki linkte zaten dikkatlice inceleyebilirsiniz.
Daha fazla sorunuz varsa sorarsanız yanıtlayabilirim.
Honor 10 - Xiaomi Redmi Note 8 Pro (64 GB) - TCL Plex - Xiaomi Redmi Note 8 (128 GB) Karşılaştırması - Epey

O zaman Redmi Note 8'i eleyerek şöyle diyeyim. Note 8 Pro ile plex arasında 300-400 TL'lik bir fark var. Sizce 400 TL daha fazla vermeye gerek var mı, varsa neden?
2000 lira bandı derken mesela 2900 lira olur mu? Bütçe aralığı tam olarak nedir?

Olur. Fakat benim gördüğüm bu fiyat aralığındaki telefonların aşağı yukarı aynı özelliklere sahip olduğu. O yüzden çok zorlamaya gerek yok.

O zaman Redmi Note 8'i eleyerek şöyle diyeyim. Note 8 Pro ile plex arasında 300-400 TL'lik bir fark var. Sizce 400 TL daha fazla vermeye gerek var mı, varsa neden?
Redmi Note 8 Pro için 400 TL fark vermeye değer.
Nedeni ise şunlar:
Batarya, kamera, performans, ekran olarak daha iyi.
Note 8 Pro'da kızılötesi bulunuyor Plex'de yok.
Note 8 Pro suya dayanıklılık özelliği var.
SAR değerleri Plex'e göre daha iyi.
Xiaomi çok daha iyi işletim sistemine sahip.
Note 8 Pro aksesuarları daha çok bulunuyor. TCL Plex aksesuarlarını Google'da aratsanız bile zor bulunuyor.[/QUOTE]

Geri
Yukarı