TCL televizyon alınır mı?

Rebalyn

Hectopat
Aşağıdaki linkte bırakmış olduğum TCL televizyonu almayı düşünüyoruz. Şu an elimizde Vestel'in bir modeli var hem Smart özelliği yok hem de görüntü kalitesi gerçekten çok kötü izlerken bizi yoruyor. Acaba bu TCL TV hakkında bilgisi olan var mı? Görüntü kalitesi vesaire nasıldır yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Alınır. Yurt dışında çok satan. Dünyanın en büyük panel üreticilerinden. Oldukça kaliteli teelvizyonları var. TV ile ilgilenen arkadaşlar yazsın.

@erme

O tür karşılaştırılmalar doğru değil. Grundig, Arçelik kalitesi ile TCL karşılaştırılamaz bile.

@erme

O tür karşılaştırılmalar doğru değil. Grundig, Arçelik kalitesi ile TCL karşılaştırılamaz bile.

Ya evet TCL'in genel olarak daha kaliteli bir marka olduğunun ben de farkındayım ama daha önce şahsen hiçbir ürününü kullanmadığım için kafama takıldı ve eğer arkadaşın yukarıda yazdığı gibi görüntü kalitesi arçelik ve benzeri markalardan bile kötüyse başka marka önerirseniz daha iyi olur. Şuankini değiştirmemizin asıl sebebi görüntü kalitesizliği zaten.

Ya evet TCL'in genel olarak daha kaliteli bir marka olduğunun ben de farkındayım ama daha önce şahsen hiçbir ürününü kullanmadığım için kafama takıldı ve eğer arkadaşın yukarıda yazdığı gibi görüntü kalitesi Arçelik ve benzeri markalardan bile kötüyse başka marka önerirseniz daha iyi olur. Şuankini değiştirmemizin asıl sebebi görüntü kalitesizliği zaten.

TV ile daha ilgili arkadaşlar var onlar yardımcı olsunlar. Benim bilgim temel düzeyde.

Yeni konular

Geri
Yukarı