TD 500 nereden satın alınabilir?

Yok dostum sistemim var şu an. Sadece hem soğutma hem de estetik bakımından daha profesyonel bir kasaya geçmek istiyorum. Rampage kasam var şu an. Elbette bu da güzel fakat hava akışı çok kötü. Onları ben de pek bilmiyorum açıkçası :D. Kasayı alınca anakartımın içindeki kitapçıktan bakarak kuracağım tekrardan. Sizinde öyle yapmanızı öneririm :).
Dostum üzgünüm stoklar tükenmiş, istersen başka kasa önerebiliriz 10'dan fazla site dolaştım ama bulamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum üzgünüm stoklar tükenmiş, istersen başka kasa önerebiliriz 10'dan fazla site dolaştım ama bulamadım.
Dostum onun için de konu açtım sen istersen buraya öner yine de onlara da bakayım. Tek istediğim biraz estetik güzellik ve soğutmaydı ya :D. Bu kadar zor olmamalıydı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Cooler Master TD 500 mesh ARGB nereden alabilirim dostlar? Hiçbir yerde bulamıyorum bu kasayı. Alabileceğim bir yer var mı, biliyor musunuz?

Bu arada bu kasaya göz at. Hemen almanı öneriyorum stok da kalmış ama başka kasa.

@Cooler Master Türkiye kime TD500 mesh white önersem stokta yok deyip çekiliyorlar.
Üretim sıkıntısı var anlaşılan.

Sanırım dediğin gibi dostum. Çünkü tek görebildiğim Cooler Master kasa modelleri K500, MB511, MB520 oluyor genellikle. Fakat ben bu kasa modellerine pek ısınamadım. H500 ve TD500 bekliyorum fakat ikisi de stokta yok :(.
Bu arada bu kasaya göz at hemen almani öneriyim stokda kalmiş ama başka kasa.

Ahahaha dostum tabii ki güzel kasa ama 1.6K'lık bir bütçeye sahip değilim Max 1000 TL olabilir :D. Yine de önerin için teşekkür ederim :)

H500 biraz eski bir kasa hatta H500P ve H500M diye iki farklı varyant ile güncellendi.
PSU dahil satılan modelleri hâlâ mevcut aslında.

Ama TD500 hiç yok :)

Ben onu bile bulamıyorum dostum ama bulsamda 750W bir PSU ihtiyacım yok. Bana şu an 650W bile fazla geliyor :). O modellerin 1.5K-1.6K arası değişmesinden bahsetmiyorum bile :D.
Umarım @Cooler Master Türkiye sabah cevap alırız sizden ki şu güzel kasaları bir alalım artık. İyi forumlar herkese.

Son düzenleme:
@Seckinmis TD500 stoklara gelmezse aşağıdaki alternatife göz atabilirsiniz.

Geçen açtığınız konuda, Sinerji'de TD500 vardı. Ama 1 saatte bitti :(

Dostum bunun önündeki ızgarayı hiç sevmiyorum ya. Hiç cazip gelmiyor. Umarım @Cooler Master Türkiye yakında cevaplar sorumuzu TD 500 almak isteyenler olarak bir rahatlarız.

Dostum bunun önündeki ızgarayı hiç sevmiyorum ya. Hiç cazip gelmiyor. Umarım @Cooler Master Türkiye yakında cevaplar sorumuzu TD 500 almak isteyenler olarak bir rahatlarız.
TD500 mesh ARGB , pazartesi günü İtoptada olacak, beyaz ve siyah. H500 ARGB 2 haftaya İtopyada olacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı