TD-W9970 V3 Wi-Fi'ın Sürekli Kapanıp Açılması

dirsekdemir

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
TD-W9970 V3 modem kullanıyorum. Modem arada kendi kendine Wi-Fi'i kapatıp geri açılıyor, bu 2-3 saniye sürüyor. Fakat sürekli oluyor. Sizce nedeni nedir ve bu sıkıntıyı yaşayan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kullandigim bir modem böyle bir sorun yaşatması ilginç restart attinmi panelde kablosuz açıkmı ve tp link sitesinde canli destek var yardimci olunur

Reset atınca düzelme yoksa, servis yolu gözükmüştür. Aynı modemi de bende kullanıyorum. Şu anlık öyle problem yaşamadım ve yaşayıp çözemezsem, servis yolu gözükür.

Reset attıktan sonra da devam ediyor aynı sorun, verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim. TP-Link ile görüşeceğim.

Merhaba hocam. Aynı sorun bende de var. Modemden şüpheleniyordum. Altına fan koyunca düzeliyor. Isınma kaynaklı sorun sanırım. Konu üzerinden çok geçmiş ama ne yaptınız? Modem değiştirdiniz mi? Sorun düzeldi mi. Yeni modem alacağım. Bir sorayım dedim size.

Merhaba hocam. Aynı sorun bende de var. Modemden şüpheleniyordum. Altına fan koyunca düzeliyor. Isınma kaynaklı sorun sanırım. Konu üzerinden çok geçmiş ama ne yaptınız? Modem değiştirdiniz mi? Sorun düzeldi mi. Yeni modem alacağım. Bir sorayım dedim size.
Modem içerisinde "kiralama süresi" adı altinda bir kısım gördüm ve orada 60 dakika yaziyordu ve modemimde 60 dakikada bir wifi kapanip aciliyordu. Bu değeri yanında belirtilen maksimum dakikayı yazdım ve şuan onu yazdığımdan beri çok şükür bir sorun yok. Modemde ısınma var ama bana problem çıkartmıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı