TD500 kasaya Arctic Liquid Freezer II 360mm sığar mı?

imfloscy

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba TD500 kasam var Crucial Ballistix 8x4 RGB RAM'lerim var kasanın üstüne bu soğutucuyu takmak istiyorum. Kasaya girer mi veya RAM'lere çarpıp oturmamazlık yapar mı?
Alternatif soğutucular önerebilirsiniz işlemcim i7 12700KF.

Hem ön tarafa hem de üst tarafa 360mm sıvı soğutma takılabileceği belirtilmiş. RAM'e çarpacağını sanmam.

İki tarafında 360 desteklediği doğrudur hocam ama radyatör çok fazla kalın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoda olduğu gibi RAM'ler hafiften arkasında kalıyor ama bende Ballistix RGB'ler var.

11249250172978.jpg

Köşeleri hafif çıkıntılı o yüzden korkuyorum ve bilginize danışıyorum.

İki tarafında 360 desteklediği doğrudur hocam ama radyatör çok fazla kalın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoda olduğu gibi RAM'ler hafiften arkasında kalıyor ama bende Ballistix RGB'ler var.

Eki Görüntüle 1475535

Köşeleri hafif çıkıntılı o yüzden korkuyorum ve bilginize danışıyorum.
RAM'lere değeceğini sanmıyorum. Ufak bir ihtimal oldu da değerse öne takıp farklı bir kasa içi hava sirkülasyonu yapabilirsiniz.

Coolor Master Master box TD500 V2 Kasaya ön tarafa güzel oluyor. Üst tarafta sürtme olacaığını düşünüyorum çünkü alttaki resme bakarsanız sadece 2 fan takılmış halde bile ramlare ne kadar yaklaştığını görürsünüz ayrıca LF2'nin radyatörünün ne kadar kalın olduğunu biliyosunuz :) bunu da göz önünde bulundurun.

Gönül isterdi Phanteks p500a öneriyim sizede stoklarda göremedim.

60510838-946d-4509-b32c-611bd5641c3a.jpg

Geri
Yukarı