Team cardea Liquid 512 GB nasıldır?

balikeat

Megapat
Selamlar.
İncehesap Gaming gecesinden linkteki SSD'yi aldım.
Aldıktan sonra sormak için biraz geç ama yine de sorayım dedim. Ürünü alırken hiç araştırmadım. Ana kartımda soğutma bloğu olmasına rağmen sıvı soğutmalı olması çok dikkatimi çekti. Biraz da merakımdan aldım. Daha ucuz ürünler var biliyorum.

Selamlar.
İncehesap Gaming gecesinden linkteki SSD'yi aldım.
Aldıktan sonra sormak için biraz geç ama yine de sorayım dedim. Ürünü alırken hiç araştırmadım. Ana kartımda soğutma bloğu olmasına rağmen sıvı soğutmalı olması çok dikkatimi çekti. Biraz da merakımdan aldım. Daha ucuz ürünler var biliyorum.
Okuma ve yazma hızı gayet iyi m2 olmasıda uzun ömürlü olmasını sağlayacaktır güzel duruyor iyi kullanımlar dilerim

Aynı üründen bende aldım. İptal edip etmeme konusunda kararsızım. Lütfen bilen biri aydınlatsın. Xpg S40g 512gb mı? Sx8100 mu sx8200pro mu bu ürünmü? Daha iyi?

Aynı üründen bende aldım. İptal edip etmeme konusunda kararsızım. Lütfen bilen biri aydınlatsın. Xpg S40g 512gb mı? Sx8100 mu sx8200pro mu bu ürünmü? Daha iyi?
Hocam incelemelerde hiç övülmediği için ben iptal etmeye karar verdim. Firmanın iddia ettiği gibi bir sıcaklık düşüşü yok. Çoğu inceleme tasarımın hatalı, soğutucunun sürücüye temas etmediğini söylüyor.

Sitede iptal butonu yok. Bende araştırdım performansında çok iyi değilmiş incelemelerde 10 üzden 3 küsür almayı başarabilmiş. Ama iptal butonu şuan gözükmüyor sitede. İptal için mesaj attım. S40g alacağım. Ama bu ürününde ömrü hoşuma gitmişti team İn 800gb yazma ömrü var. Diğer ürünlerin 300gb yazma ömrü var.

Sitede iptal butonu yok. Bende araştırdım performansında çok iyi değilmiş incelemelerde 10 üzden 3 küsür almayı başarabilmiş. Ama iptal butonu şuan gözükmüyor sitede. İptal için mesaj attım. S40g alacağım. Ama bu ürününde ömrü hoşuma gitmişti team İn 800gb yazma ömrü var. Diğer ürünlerin 300gb yazma ömrü var.
Evet iptal butonu bendede yok. Arayıp iptal ettirmek lazım ama bu seferde fatura kesildi iptal edemeyiz gibi bir şey diyebilirler. Her halükarda 500 GB SSD ihtiyacım var ama iade durumları için uğraştıracaklar gibi. incelemelerde kötü puan alma sebebi genellikle soğutucunun işlevsiz ve görselden ibaret olması.

Yeni konular

Geri
Yukarı