Team Fortress 2 envanterdeki itemi satma

SwindlEren

Hectopat
Daha fazla  
Team Fortress 2 envanterimde bir item var. Merak edip pazara baktim 230 TL fiyati var ama satamiyorum. Cadilar bayrami dolunay kisitlamasi var diyor. Ben bunu cadilar bayraminda veya dolunayda satabiliyor muyum?

İtem adı: Garip Lanetli Hundkopf

Screenshot_20170916-205453.png

Oyunda normal düşen itemler satılmaz şapka, boya vb itemler satılabilir ama bunları düşüre bilmek için hesabının Premium olması lazım benim çöp itemlerim vardı onları AWP ye çevirdim bir süre oynadım şimdi oyun alacağım AWP yi 4 ref e satınca garip(strange) iteme çeviricem ve pazarda satacağım sana taktiğim bu.

Team Fortress 2 envanterimde bir item var. Merak edip pazara baktim 230 TL fiyati var ama satamiyorum. Cadilar bayrami dolunay kisitlamasi var diyor. Ben bunu cadilar bayraminda veya dolunayda satabiliyor muyum?

İtem adı: Garip Lanetli Hundkopf

Eki Görüntüle 259816

Sen büyük ihtimal cadılar bayramında 3 takas edilemez eşyanı vererek bunu aldın. Bu ürünü hiçbir zaman satamazsın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı