Team Fortress 2 hile dolmuş

AB7SS

Hectopat
Oyunda eskiden çok az hileci vardı. Şimdi ise oyun hileci kesin nişancılar ile dolmuş. Oyundan bi' eşya satın almazsanız karakter seslerini, sesli iletişimi ve chati kullanamıyorsunuz. Oyuncuların adlarını kopyalayan botlar geliyor. Bu hileciler sinir bozuyor bunları raporlamanın bir yolu yok mu?

Bu konuda sizin elinizden bir şey gelmez gibi, Valve'in konu üstünde çalışması lazım. Valve nasıl bir tutum sergiliyor bilmiyorum lakin oyuncuları artık rakip firmalara hediye etmeye çabalıyor gibi. Ben CSGO oynuyorum ve her oyunumda bir hileyle karşılaşıyorum. Valoranta karşı başarısız bir rekabet ortamı oluşturuyor, oynamak isteyen insanları kendi rekabetçi maç sisteminden uzaklaştırıp ESEA ve FACEITe yönlendiriyor. Faceit hilelere karşı daha başarılı bir tutum sergiliyor.
+Faceit üzerinden Team Fortress oynayabilirsiniz, çok nadir hileyle karşılaşırsınız gibime geliyor.
Valve genel olarak başarısız kaldı gibi, hilelere karşı. Dota 2 de biraz başarılı hilelere karşı, geri kalan tüm oyunlarında çok başarısız kalıyor.

TF2 yerine Overwatch tercih edebilirsiniz. Aynı hissi verir mi bilmem ama bence tatmin edici ve keyif verici (Sadece f2p değil)

Hocam uzun zamandır çok fazla hile var. Yeni bir şey değil. Oyunu yıllar önce bırakmamın sebebi zaten hileler.

Yeni konular

Geri
Yukarı