Team group t-Force Vulcan 16 GB 3600 MHz vs Corsair Vengeance LPX 16 GB 3600 MHz

Limitless0435

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar iyi günler, yarın RAM alacağım fakat hangi RAM'i almam gerektiğine karar veremedim. Açılan konulara baktım bazıları Corsair Vengeance LPX 16 GB 3600MHz olan RAM'i pek tavsiye etmiyor. Sizce hangi RAM'i almalıyım Team group t-Force Vulcan 16 GB 3600MHz mi? Yoksa Corsair Vengeance LPX 16 GB 3600 MHz mi?
Linkler bunlar:

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar iyi günler, yarın RAM alacağım fakat hangi RAM'i almam gerektiğine karar veremedim. Açılan konulara baktım bazıları Corsair Vengeance LPX 16 GB 3600MHz olan RAM'i pek tavsiye etmiyor. Sizce hangi RAM'i almalıyım Team group t-Force Vulcan 16 GB 3600MHz mi? Yoksa Corsair Vengeance LPX 16 GB 3600 MHz mi?
Linkler bunlar:

Pek fark olmaz ama almışken Corsair al.

Linkler bunlar:

Kendim 2. Attığın ürünün 3200MHz kullanıyorum Memtest yapmadım ama bir sıkıntı yok gibi gözüküyor.

yarına kadar yorumlarınızı bekliyorum daha iyi önerileriniz varsa, başka ram markası tavsiye edebilirsiniz fakat bütçem en fazla 1200 tl iyi günler.

Dün gece bende senin gibi arada kalmıştım fiyat farkı ve önceki RAM markam ile aynı olması yüzünden Team marka RAM aldım. Zaten kalite bakımından aynı değere sahip olduklarını düşünüyorum.<
1675586875895.png

Bu RAM'i de düşünebilirsin bu arada.

Dün gece bende senin gibi arada kalmıştım fiyat farkı ve önceki RAM markam ile aynı olması yüzünden Team marka RAM aldım. Zaten kalite bakımından aynı değere sahip olduklarını düşünüyorum.<Eki Görüntüle 1657942

Bu RAM'i de düşünebilirsin bu arada.
Bende Kingston rami aldım yarın gelir büyük ihtimal, hayırlı olsun.
Ekran Alıntısı.PNG

Yeni konular

Geri
Yukarı