TeamSpeak 3 Eski Sürümü Nereden İndirilmeli?

BloodyHearTs

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, eski sürüm RS3 indirmem gerekiyor. Kendi sitesinde yeni sürüm mevcut. Yeni sürümler ile kanallara giriş yapılmıyor. Güvenilir bir link bulamadım nereden indirebilirim bu TS3'ü ? Veya indirirken nelere dikkat etmeliyim ? Herhangi bir yerden indirip Windows Defender ile taratsam virüs bulmazsa eğer temizdir demek mi ?

Son düzenleyen: Moderatör:
TeamSpeak Client 3.1.10 (64-bit)

Lisanslı ve lisanssız sunuculara girebilirsin bu sürümle. Ancak güncellemesini yapma.

İkinize de teşekkür ederim o siteleri ben de buldum da önemli olan güvenli olup olmaması malum oyunu oynuyoruz soyulmayalım :)
Arkadaşlar benim istediğim link değildi. İnternette bir çok yerde var zaten bana güvenilir mi değil mi açıklamasını da yaparsanız sevinirim knight online oynuyorum bu oyunda bu şekilde soyulmalar çok oluyor biliyorsunuzdur :)

Son düzenleme:
İkinize de teşekkür ederim o siteleri ben de buldum da önemli olan güvenli olup olmaması malum oyunu oynuyoruz soyulmayalım :)
Arkadaşlar benim istediğim link değildi. İnternette bir çok yerde var zaten bana güvenilir mi değil mi açıklamasını da yaparsanız sevinirim knight online oynuyorum bu oyunda bu şekilde soyulmalar çok oluyor biliyorsunuzdur :)

Ben de oynuyorum güvenebilirsin. Antivirüs program da kullan için rahat olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı