TeamSpeak 3 "Failed to connect to server" Hatası

Ftbolcu1434

Centipat
Kolay gelsin. Ben Teamspeak 3'ün eski sürümünü indirdim kendi sunucumuza giremiyorum. Failed to connect to server hatasını alıyorum. Başka sunuculara giriyorum ama bunun çözümü ne olabilir yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kolay gelsin. Ben Teamspeak 3'ün eski sürümünü indirdim kendi sunucumuza giremiyorum. Failed to connect to server hatasını alıyorum. Başka sunuculara giriyorum ama bunun çözümü ne olabilir yardımcı olur musunuz?
Size şu şekilde yardımcı olayım. TS'nin eski versiyonlarını yüklemeni tavsiye ederim, o şekilde çözüme kavuşabilirsin benim de başıma gelmişti.

Son düzenleyen: Moderatör:

bende kullanıyorum bu sürümde çalışıyor dene belki olur.
Denicem olmazsa tekrar yazsam olurmu size teşekkürler
Denicem olmazsa tekrar yazsam olurmu size teşekkürler bendeki tek sıkıntı şu başka ts sunucularına girerken bizimkine girmiyor ip ban mı yedim diye düşündüm baktırdım yememişim ne yapacağımı bilemedim
Denicem olmazsa tekrar yazsam olurmu size teşekkürler
maalesef hayla aynı hatayı alıyorum diyor lütfen daha iyi yardımcı olun napacağımı şaşırdım artık
Aldığınız hatayı tam kopyalayıp atabilir misiniz?
Failed to connect to server diyor

bende kullanıyorum bu sürümde çalışıyor dene belki olur.
bazıları demiş ki Sorunu çözdüm.Kaspersky indirip tam tarama yaptım 2 tane reklam yazılımı virüs buldu sildim daha sonra windowsu güncelleştirdim suan program açılıyor bi sorun yok. yapsam sorun çözülür mü acaba eset antivirüs programı kullanıyorum ama

Son düzenleme:
Arkadaşlar bu sıkıntı bendede vardı sabahtan beri interneti tarıyorum ne tavsiye edildiyse yaptım olmadı ama sanırım bendeki sıkıntının kaynağını buldum şöyle izah edeyim, tarih ve saatinizi güncel yapınız sonra tekrar ts3 e bağlanmayı deneyin bende oldu. Benim anakart eski olduğundan dolayı bios pili bitmiş haliyle tarih ve saat geri kalıyordu pc kapanınca, bende ts3 açıp bağlanmaya çalışınca failed to connect to server hatası veriyordu, bios pilini değiştiremedim halen ancak tarih ve saati elle güncelledikten sonra bağlanmayı denedim bağlanıyor artık. 🙂 sanırım başardım

Geri
Yukarı