TeamSpeak 3 Serverlarına Girilmiyor

yunusemre.yl

Kilopat
Makaleler
4
Yer
Denizli
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
HP Victus 16
i5 13500H
16GB Ram
RTX 4050(120W)
512GB SSD
Meslek
Elektrik Elektronik Mühendisliği Öğrencisi
3 gündür TS sunucumuza girmeye çalıştığımda "Failed to connect to server" hatası alıyorum. DNS değiştirme olsun, uyumluluk ayarlarını değiştirme olsun, eski sürüm deneme olsun hepsini yaptım. Fakat hiçbir değişiklik olmadı. Yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
TS3 ipleri artık lisans istemekte ve çoğu kişi lisansız kullanıyor. TS3 sürümünüzü 10.1.9 yada düşük version olarak tekrar indirin sorun çözülür.

Arkadaşlar bu sıkıntı bendede vardı sabahtan beri interneti tarıyorum ne tavsiye edildiyse yaptım olmadı ama sanırım bendeki sıkıntının kaynağını buldum şöyle izah edeyim, tarih ve saatinizi güncel yapınız sonra tekrar ts3 e bağlanmayı deneyin bende oldu. Benim anakart eski olduğundan dolayı bios pili bitmiş haliyle tarih ve saat geri kalıyordu pc kapanınca, bende ts3 açıp bağlanmaya çalışınca failed to connect to server hatası veriyordu, bios pilini değiştiremedim halen ancak tarih ve saati elle güncelledikten sonra bağlanmayı denedim bağlanıyor artık. 🙂 sanırım başardım

Merhabalar sunucunuza bağlanarak sshtan 9987,10011,30033 portunu açmak yeterli olucaktır.
TS3 ipleri artık lisans istemekte ve çoğu kişi lisansız kullanıyor. TS3 sürümünüzü 10.1.9 yada düşük version olarak tekrar indirin sorun çözülür.
Yanlış biliyorsunuz teamspeak server kapanmış teamspeak sürmüyle alakası yok ve artık 3.1.8,3.1.9,3.1.10 sürümlerine geçme vakti gelmiş.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı