TeamSpeak 3 Tepkisizlik Sorunu

4L6IN

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
⭑ Anakart : Asus PRIME B450-PLUS
⭑ Ekran kartı : NVIDIA GeForce RTX 2060
⭑ İşlemci : AMD Ryzen 5 2600X Six-Core Processor, 3600
⭑ RAM : Adata DDR4 8GB 3000MHz SINGLE XPG GAMMIX D10 RED x2
⭑ SSD veya HDD modeli : Adata SU630 240GB 520-450MB/s SSD
⭑ İşletim sistemi : Windows 11
Profil Kapağı
1524839776
TeamSpeak 3 programının son sürümünü kullanmaktayım. Lakin programa girince program kasıyor kalıyor, hiçbir işlem yapmıyor, tepkisiz kalıyor. İlk başta çalışıyor 10-15 saniye sonra kendini kilitliyor sanki, hiçbir bağlantıya tıklayamıyorum. Birçok kez sildim yükledim ama düzelmedi, sorun neden kaynaklanıyor olabilir?
TeamSpeak 3 programının son sürümünü kullanmaktayım. Lakin programa girince program kasıyor kalıyor, hiçbir işlem yapmıyor, tepkisiz kalıyor. İlk başta çalışıyor 10-15 saniye sonra kendini kilitliyor sanki, hiçbir bağlantıya tıklayamıyorum. Birçok kez sildim yükledim ama düzelmedi, sorun neden kaynaklanıyor olabilir?
@THE_MILLER

Son düzenleme:

@THE_MILLER

Hocam kolay gelsın iyi çalışmalar bu konu hakkında bişi yapabildinizmi bende aynı sorundan muzdaribim böle bi sorunla karşılaşak yok herhalde koca internette hiç bir bilgi yok
@THE_MILLER

Son düzenleme:
Hocam kolay gelsın iyi çalışmalar bu konu hakkında bişi yapabildinizmi bende aynı sorundan muzdaribim böle bi sorunla karşılaşak yok herhalde koca internette hiç bir bilgi yok
@THE_MILLER

Yok hocam ben sildim Discord'a geçtim. Çözümünü bulamadım.

TS3 şuan açık ve normal çalışıyor.Ben olsam format atana kadar bi daha çalıştırmam o TS3 ü.
Online oyunlarda 1001 türlü hack yöntemi var malum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı