Tebilon ürünü ne zaman kargoya verir?

yusuf6554

Megapat
Makaleler
65
Yer
Sakarya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 3600
MSI B450 Tomahawk MAX
ADATA XPG Spectrix D60G 2x 8 GB DDR4 3000MHz CL16
MSI GTX 1660 Super Gaming X
Cooler Master ML240L V2
Kingston A2000 1 TB SSD
SanDisk Ultra 3D 500 GB SSD
Kingston UV400 240 GB SSD
Samsung 850 EVO 120 GB SSD (Harici)
Corsair 275R Airflow White
Cooler Master MWE 700W 80+
Windows 11 Pro 23H2 64 Bit (x64)
Windows 11 Enterprise (Windows To Go) 23H2 64 Bit (x64)
Monitör 1: AOC 24G2SPU
Monitör 2: AOC C24G1
Merhaba arkadaşlar. Az önce Tebilon üzerinden 809 TL'ye SanDisk Ultra 3D 500 GB 2.5" SATA SSD satın aldım. Fakat Tebilon sitesi nispeten yeni bir site olduğu için kargoya veriş sürelerini bilmiyorum. Tebilon aynı İtopya'nın bir dönemde yaptığı gibi kargoları çok geç mi gönderiyor yoksa kısa sürede gönderiyor mu bilmiyorum.

Tebilon aldığım SSD'yi ne zaman UPS ile kargoya verir?

Perşembe verir. Cumartesi veya haftaya pazartesi gelir.
Zaten bayram nedeniyle yarın kargoya verilmeyecek, onu biliyorum. Tek merak ettiğim konu bu hafta içinde kargoya verilip verilmeyeceği. O yüzden bu konuyu açmıştım.

Bir soru daha soracağım. Aldığım SSD Tebilon'da güzel bir indirime girdiği için Tebilon'dan aldım. Fakat abim ve diğer yakınlarım bu siteyi hiç duymadığı için "Hıyar çıkabilir" falan dedi. Böyle bir ihtimal var mı?

Zaten bayram nedeniyle yarın kargoya verilmeyecek, onu biliyorum. Tek merak ettiğim konu bu hafta içinde kargoya verilip verilmeyeceği. O yüzden bu konuyu açmıştım.

Bir soru daha soracağım. Aldığım SSD Tebilon'da güzel bir indirime girdiği için Tebilon'dan aldım. Fakat abim ve diğer yakınlarım bu siteyi hiç duymadığı için "Hıyar çıkabilir" falan dedi. Böyle bir ihtimal var mı?
Öyle bir ihtimal yok. Gerçek bir site Tebilon. Bilmediği konu hakkında konuşması saçma. Mutlaka bu hafta içinde kargoya verilir ama UPS yavaş çalışan bir firma. Haftaya sarkabilir teslimat.

Öyle bir ihtimal yok. Gerçek bir site Tebilon. Bilmediği konu hakkında konuşması saçma. Mutlaka bu hafta içinde kargoya verilir ama UPS yavaş çalışan bir firma. Haftaya sarkabilir teslimat.
Şimdi ürünüm kargoya verildi. Beni sevindiren taraf ise UPS yerine Yurtiçi Kargo ile verilmesi oldu. Seçeneklerde UPS harici bir seçenek yoktu fakat ona rağmen Yurtiçi Kargo'ya verdiler. Oturduğum yerde (Sakarya'nın Sapanca ilçesi) Yurtiçi çok iyi çalışıyor. Umarım yarın gelir. :) Eğer yarın gelmezse de sorun değil. Haftaya Pazartesi günü gelir diye tahmin ediyorum.

Şimdi ürünüm kargoya verildi. Beni sevindiren taraf ise UPS yerine Yurtiçi Kargo ile verilmesi oldu. Seçeneklerde UPS harici bir seçenek yoktu fakat ona rağmen Yurtiçi Kargo'ya verdiler. Oturduğum yerde (Sakarya'nın Sapanca ilçesi) Yurtiçi çok iyi çalışıyor. Umarım yarın gelir. :) Eğer yarın gelmezse de sorun değil. Haftaya Pazartesi günü gelir diye tahmin ediyorum.
İstanbul'dan Sakarya'ya mutlaka gelir yarın.

Geri
Yukarı