Technopat 1660 Super sistem alınır mı?

Bütçe
5000

Sametowskii

Hectopat
Daha fazla  
Bu sistemi almayi düsünuyorum nasildir?
Bunu da bir' 6-7 sene kullanacagim, yoksa baska sistem mi beklemeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Monitör de alacak mısınız? Ona göre bir şeyler söyleyelim.
Monitörü kendi param ile alicagim asus 27 die gecio
Sinerji Neon B45-RX5600XT Ryzen 5 2600 16 GB 480GB SSD RX5600XT Ufak upgrade yaparak (işlemciyi Ryzen 5 3600 yapmak gibi) bu sistemi almak daha mantıklı. Veya bunu: HERMES-A2660T/AMD Ryzen 5 2600/ASUS TUF 3 RX 5600 XT OC EVO 6GB/16GB DDR4/480GB SSD/Gaming Bilgisayar | ITOPYA RX 5600 XT, RTX 2060'la aynı performansı veren bir kart. Ek olarak 2. sistemde ekran kartını ROG Strix yaptığınıza emin olun, açıklamada TUF diyor ama ROG Strix seçili.
Kendime yeni bir pc toplicma vatandan alicam parçalari onlarami toplatmak mantikli yoksa bu sistemi almakmi technopatin rx 5600 sistemi pahaliydi diye hatirliorum
Rx 5600 almakmi 1660 li pc toplamakmi

Son düzenleme:
Hocam attığım sitelerde montaj yaptırıp driver ve Windows yükletip alabiliyorsunuz. Ekstra 40 lira gibi bir ücreti var. Sadece montaj isterseniz para da almıyorlar. 1660 Super ile Rx 5600 XT arasında kayda değer bir fark var, yine de size kalmış tabii.

Kanka yeni nesil ilk masaustu bilgisiyarim pek bilgim yok peki neden fiyatlar böyle neden böyle birsey yapmadi technopat

Olayın Technopat veya başka bir yerle ilgisi yok ki kardeşim. Birincisi ekonomi kötü durumda, fiyatlar çok yüksek, sistemler gün geçtikçe pahalanıyor. İkincisi RX 5600 çok yeni bir ekran kartı. Technopat sistem topladığında iyice araştırıp test edip öyle topluyor. Technopat sistemleri güvenilirdir, doğrudur. Ama sana attığım diğer linklerdeki siteler de gayet güvenilirdir. O sistemler bana göre attığın sistemden oyun açısından çok daha üstündür.

Vatandan toplasam gine ayni fiyata denk gelicekse senin attigin ilk sistem kat kat daha mantikli abi
Vatan fiyatları çok pahalı. Ya KDV indirimi kovalayıp aylarca uğraşıp parçaları tek tek alacaksın. Ya da attığım sistemlerden birine karar vereceksin, bana tam bütçe sınırını söyleyeceksin, ben de senin için değişiklik önereceğim, şunu şöyle yap diye.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı