Technopat 1660 Super sistem alınır mı?

Bütçe
5000
İnternet çağında yaşıyoruz. Vatan'dan almakla internetten almanın bir farkı kalmadı. Yine aynı kutu, aynı garanti. Vatan 6 ay vade farksız taksit yapıyor. Eğer nakit ödeme imkanın varsa dediğim siteler çok daha mantıklı. Onlar 6 aya vade bindiriyor çünkü biraz.

Peşin parayla alicam 1660 superli sistem bütçeme uydu ve okadar anlamiyorum ondan söledim vatan bidr evimize çok yakin

5000'i hiç aşamaz mısın, ona göre tekrar düzenleyeyim. Gel sen beni dinle RX 5600'lü sistemi al. Çünkü AMD bu kartla güç tüketimini önceye göre azalttı. Custom soğutmaların neredeyse hepsi serin ve sessiz çalışıyor. Hele ROG Strix falan olursa kartın tadından yenmez. Sapphire Pulse da yeterlidir. 1660 Super'e göre 1080P'de en az 1 sene belki daha fazla gider, yeni oyunlarda.

Sistem çok iyi hocam gönül rahatlığıyla alınabilir,parçaları kronik sorunlu veyahut sürücü sorunları çıkarıp duran parçalar da değil. Üstelik QP hizmet kalitesi bakımından çok iyi kafan ağrımaz. Ben de QP super kullanıyorum. @Sametowskii

5000'i hiç aşamaz mısın, ona göre tekrar düzenleyeyim. Gel sen beni dinle RX 5600'lü sistemi al. Çünkü AMD bu kartla güç tüketimini önceye göre azalttı. Custom soğutmaların neredeyse hepsi serin ve sessiz çalışıyor. Hele ROG Strix falan olursa kartın tadından yenmez. Sapphire Pulse da yeterlidir. 1660 Super'e göre 1080P'de en az 1 sene belki daha fazla gider, yeni oyunlarda.
En fazla 5500 olur 5500 ü geçemem
5500 liram var iken bu sistemi almak mantiklimj yoksa rx5600xt mi @PhemiusTR @PARAMORE

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı