Technopat aşırı hızlı

Sevilgen133

Centipat
Daha fazla  
Birçok XenForo forum sitesi ziyaret ettim ama Technopat ciddi derecede hızlı. Hangi sunucular kullanılıyor ve kapasiteleri nedir? Bilgisi olan var mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Birçok XenForo forum sitesi ziyaret ettim ama Technopat ciddi derecede hızlı. Hangi sunucular kullanılıyor ve kapasiteleri nedir? Bilgisi olan var mi?

Hız mı?

9900K sunucu var ve genel olarak yoğunluk saatleri içinde çok yavaş olabiliyor bazen.

Hızlı mı? Çok yavaş olduğunu düşünüyorum, forumun tek sevmediğim özelliği yavaş olması ve bazen hiç açılmayabiliyor, sayfalar arası çok bekletiyor.

Technopat çoğu zaman yeterli hızda ama yavaşladığı zaman mahvoluyor. 7/24 vakit geçirip konulara bakan biri olarak söylüyorum. Bazen açılmıyor bile. O derece yavaşlıyor.

Gerçekten şu an fark edilir bir fark var. Öğlen çay almaya gidiyorum sayfa açılana kadar.

Son düzenleme:
Ben bu forumda çok takılmıyorum ama bahsettiğiniz gibi bir yavaşlığa hiç denk gelmedim. Ama takılanların hepsi yavaş diyorsa bir bildikleri vardır. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı