Technopat aylık dergi çıkarsa tutar mı sizce?

Ventus Kai

Kilopat
Makaleler
15
Daha fazla  
Technopat aylık dergi çıkarsa tutar mı sizce?
Eğer gerekli talep toplanırsa gerekli desteği gösterebilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim kanaatimce tutmaz. Neden diye soracak olursanız ''Technopat'' forum sitesi olarak kuruldu ve işin rayına oturtulması için de epey çaba harcandı. Şuan sitede hem forum bölümü hem de teknolojik haberler var ancak rayına oturmuş bir treni anında bambaşka bir sektöre çekmek hem zor hem de ne kadar gerek var bilemiyorum. Takipçiler rahat bir şekilde sayfayı takip etsin diye Android ve İOS uygulaması bile yapılmışken bu sitenin, dergi işi en azından şimdilik askıda kalmalı benim kanaatimce.

E-Dergi seklinde olursa; olur. Yoksa 2000'lerde mi kaldik :). Hafta da 1 en kotu PDF tarzinda bir gazete olsun. O 1 haftanin icinde butun onemli haberler bulunsun. Bence en mantiklisi bu.
İsteyen PDF'i Matbaada bastırır dimi ne güzel :D. Bence bu site yeterli e-dergiye gerek yok gibi.
He 2000lerde kalmadık ama bazı ünlü plaklar hala satılıyor unutma.

İçine aylık programların olduğu Flash Bellek koyulursa işte her ay kaçırmadan alırım.

Bence de çıkarsa güzel olur.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı