Technopat Bir Hastane Değil

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

AAks

Kilopat
Burası bir teknoloji forumu. Tıp alanında soracağınız soruların yanıt alması gereken yer burası değil. Kafasında değişik sesler duyuyormuş, orası kırılmış burası ağrımış... Unutmayın ki bu sorulara cevap verecek kişilerin doktor veya yetkili kimseler olduğu belli değil. Hiçbir alakası olmayan birisinden tıpdan uzak bir yanıt alıp kendinize zarar verebilirsiniz. Denemekten zarar gelmez diye de düşünmeyin: sorununuzu çözülemeyecek bir noktaya getirebilirsiniz. Bu tür konular gördükçe konuyu öne çıkaracağım. Herkese iyi forumlar dilerim.

Tamam, sıkıntılarını anlatabilirler.
Ama, ciddi ve acilen önlem alınması gereken şikayetler için bekletmeden hastaneye gitmeliler.
Benim düşüncem böyle.
Sağlık diye bir kategori varmış, pardon.

Son düzenleme:
Haklı sayılmazsın zaten bu tip konularda ben bir ürolog değilim gibi şeyler yazıyorum ama bildiklerimi ve duyduklarımı da iletmeye çalışıyorum. :)

Şimdi fark ettim burada evet bir sağlık konusu var.

Son düzenleme:
Bölüm alt başlığı öyle demiyor ama. Şikayetinizi, bölümün adının Sağlıklı Yaşam olarak değiştirilip açılan bütün tıbbi konuların reddedilmesi için anket açarak dile getirmeniz daha mantıklı.

Screenshot_1.png

Kimseye bir şey diyemezsiniz. "Sağlık" diye bir kategori varsa eğer, herkes oraya özgürce konu açıp sorununu yazabilir kimse de birşey diyemez. Okumak istemeyen girmesin. Sağlık kategorisine açıldığı sürece konu kirliliği değildir.
Benim tepkim ''Sağlık'' adı altında açılan boy ve cinsellik konuları. Geri kalanına lafım yok.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı