Technopat bitiyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

SEFABRUZZI

Hectopat
Yer
Samsun
Daha fazla  
Her gün boş tartışmalar görmeye başladım, en ufak konularda bile ve teknoloji ile ilgili sorunlarımın konularına kimse yazmıyor, yazılsa bile bir iki kişi yazıyor. O da soru soruyor ve bir daha bakmıyor. Hiçbir işime yaramıyor artık. Siz neler düşünüyorsunuz? Bence kullanıcıların çoğu artık Konu Dışı bölümündeki eğlenceli konulara bakıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kaç senedir aynı şey deniyor ölen bir şey yok arkadaşlar. Forumların belli yazarları yoktur her dönem aynı olmaz birileri gelir birileri gider düzen hep böyledir. Bir dönem çok yardımcı olunur doruğa ulaşır bir dönem boşluktan geçilmez ve bu değişmez düzen böyle devam eder.

Hocam haklısınız. Konudan biraz bağımsız olarak ben de düşüncemi dile getirmek istiyorum. Bugün bir kişiyi imla yanlışından dolayı 3 kere raporladım. Hepsinde de moderatör gidip düzeltti o yanlışı. Arkadaş da ceza almıyor. Nokta koymayı unuttuğu için ceza alan kaç tane arkadaşım var. Moderatörler kendine çekidüzen vermeli bence.

Her gün boş tartışmalar görmeye başladım, en ufak konularda bile ve teknoloji ile ilgili sorunlarımın konularına kimse yazmıyor, yazılsa bile bir iki kişi yazıyor. O da soru soruyor ve bir daha bakmıyor. Hiçbir işime yaramıyor artık. Siz neler düşünüyorsunuz? Bence kullanıcıların çoğu artık Konu Dışı bölümündeki eğlenceli konulara bakıyor.
Umarım yaz tatili bittikten sonra düzelecek. Çoğu insan profil mesajına köydeyim internet yok yaz bitiminde geliyorum diye mesajlar yazmıştı.

Bana da genellikle oluyor basit ve boş konular çok tartışılıyor ama önemli konulara genellikle ya çok az kişi cevap yazıyor ya da hiç cevap gelmiyor 3 ay önce açtığım bütün konuların hiçbiri boş değildi şimdi birkaçı boş kimse cevaplamamış.

Ben şahsen edindiğim ve bildiğim kadarı ile yardımcı olabiliyorum, şimdi bir şey bilmeden boş yere yazıp insanların kafasını da karıştırmak istemiyorum. He doğru bu konu dışı için hesap açan bile çok, kızlar soruyor'a döndü forum biraz.

Sözüm meclisten dışarı ama biraz da egolu tipler arttı ya da bazıları ego kazandı maalesef buralarda. O yüzden de çoğu kişinin yazası da foruma giresi de kalmıyor maalesef. Bunun da etkisi var biraz bence.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı