Çözüldü Technopat çekilişinden kazandığım GeForce Now kodu gelmedi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Daha fazla  
Technopat YouTube kanalında 6 gün önce olan GeForce Now Türkiye betası için kod çekilişinde asil olarak yani yedek falan değil direkt kazanmıştım. Sonra asıl kazananlar listesinin altina e postamı yazdım fakat hemen spama düştü. Sonra birkaç defa daha denedim ve açıklamada spamların onaylanacağını gördüm ve kod için beklemeye geçtim. Günlerce PS'ta kutuma baktım boştu. Günde bir de kontrol ediyordum o çekiliş videosunu. Sonra dün öğrendim ki bütün kodlar dağıtılmış. Asil listesinde olmama rağmen kodum bir yedeğe gitmiş. Videonun altina yazdım da ulaşamıyorum.

Şaka bir yana, kazandıysanız verirler merak etmeyin.

unnamed.jpg

Yunus selam, mesajını gördüm.

E-posta adresin spam mesajlar arasında dahi yoktu zira spam mesajları tek tek onayladım. NVIDIA'dan kod talep edeceğim senin için.

Soğuk su için vereceklerini sanmıyorum.

Yunus'a bir kod. Sana yok.

Yunus selam, mesajını gördüm.

E-posta adresin spam mesajlar arasında dahi yoktu zira spam mesajları tek tek onayladım. NVIDIA'dan kod talep edeceğim senin için.

Yunus'a bir kod. Sana yok.
Abi youtube kullanıci adım yunus gökbudaktı. Hatta asillerde 7. Siradaydım. Demek ki youtube yuzünden gönderilmemiş olabilir. İlgilendiğiniz için sağ olun.

Son düzenleme:
Çözüm
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı