Technopat ceza

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

dingilli

Hectopat
Daha fazla  
Ben böyle sosyal sitesinin ta... Anasını satım hepiniz burada Türk dil kurumu çalışanı oldunuz. Ulan kaçınız dışarıda kurallara uyuyor da burada bizlere ibnelik yapıyorsunuz. Yöneticiler "Yine" yerine "Gene" yazsınlar, bir şey yok biz en ufak klavye hatasında yiyelim cezayı böyle işin de.

Ya durduk yere ceza veriyorsunuz. Bir IP engelliyorsunuz o IP de kaç kişi var bilmiyorsunuz. Bazen IP'ler bir oluyor biliyorsunuz ama sizin için sıkıntı ve sikinti yok değil mi? Ulan 1 ay ceza mı olur? 1 ay. Bu lanet olası sosyal dediğiniz zımbırtı insanları bilgilendirmek amaçlı olarak biliyorum ama siz hep ceza hep ceza. Tamam "g" yerine "q" kullanılmasın ama utanmasanız klavyemiz var diye ceza vereceksiniz. Şimdi burda küfür ettim ceza yiyecek bu hesap biliyorum. Verin anasını satım cezayı ne olacak hatta diğer hesabıma da verin. Boktan kurallarla büyümeye çalışan saçma site.

Herkese kolay gelsin

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar. Kimseyi burada zorla tutmuyoruz. Technopat Sosyal'e üye olurken kullanıcı sözleşmesini okumanızı tavsiye ediyorum. Üye olduğunuzda o kurallara uyacağını belirtiyorsunuz bir anlamda. Herhangi bir program vs. kurarken de bu böyledir. Tabii "next, next" diye geçtiyseniz bilemem. Kurallara uymadığınızda ceza alacağınız da belirtiliyor. Eğer hoşnut olmadıysanız girmezsiniz olur biterdi. Hakaret etmekle de bir yere varamazsınız, aksine böyle durumlar hukuki süreçlere kadar yol alacak derece mühim şeyler. İnternet ortamında da hakaret içerikli yazılar yazmanız şu an olmasa da ileride başınıza bela olabilir. Bu sebeple buna da dikkat etmenizi öneriyorum.

Son olarak belirtmem şudur ki; Türk eğitim sistemlerinde üniversite hariç 12 yıl boyunca zorunlu Türkçe dersi verilmektedir. Buna rağmen Türkçe kurallarına uymak size zor geliyorsa yapacak bir şey yok. Çok fazla detaylı kurallar da aramıyoruz zaten. Okunaklı ve genel kurallara uygun yazım yeterli.

Kuralları okumayıp sonra da bize b*k atmak da ayrı bir ironi. Bu kadar aktif üye barındıran bir sosyal ağa da hakaret etmeniz komik. :)

Eğer sitemiz hoşunuza gitmediyse saygı çerçevesinde hesap silme talebi vs. isteyip ayrılabilirdiniz. Küfürler ile bir yere varamazsınız. İyi akşamlar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı