Technopat Driver Güncelleme Hizmeti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
289
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522743131
Kim yav, biri az önce forum sıkıcı oldu demişti :) Neyse :) Sizlere yeni bir hizmetimizden bahsetmek istiyorum. Türkiye'de daha önce böyle bir şey yapılmadı!

Arkadaşlar! DriverIdentifier diye bir site var. Bilenler vardır. Bu site paralı bir site. Sitede, dünyadaki neredeyse bütün sürücülerin en güncel sürümleri mevcut. İnanılmaz bir veritabanı! Şimdi biz bu siteden 1 yıllık sınırsız PC lisansı aldık! Bu lisansı, sürücülerini güncellemek isteyen Forum kullanıcılarımıza açmak istiyoruz.

Şöyle ki:

1. Lisansa bir şifre koyuyoruz ve bu şifre ile lisansı ihtiyacı olan kullanıcıya veriyoruz.
  2. Kullanıcı Driver Identifier'ı indirip bilgisayarını taratıyor.
  3. Sürücüleri indirip bulup güncelliyor ve bize işlemin bittiğini söylüyor. (Forumda bulamadığı sürücünün Donanım Kimliği ve Sürücünün Download adresini de koyarsa bu arkadaşa ileride insiyatif kullanıyoruz)
  4. Biz şifreyi değiştiriyoruz ve hesabı bir sonraki ihtiyacı olana veriyoruz...

Tabi bunun için kullanıcının 200 mesajı olması gerekiyor. Böylece foruma sadece bu sistemden yararlanmak için gelip vurkaç yapacakların önüne geçiyoruz.

Hizmeti kullanmak isteyenler bu konuya mesaj atacak. Egemen mesajı alıntı ile cevaplayıp kullanıcı adı ve şifre verildi diyecek. Kullanıcı sürücülerini güncellediğinde bunu belirtecek ve şifre bir başka arkadaşa verilecek.

Recep Baltaş - TechnoPAT!

Şubat 2014 itibarıyla bu hizmet durdurulmuştur. Tekrar hayata geçtiğinde konu açılacaktır.

Recep abi tek kelimeyle harika olur. Güvenlik sorunu yok bence ancak şifrenin verilme ve değiştirilme süresi kısa olmalı.
Bu sayede daha kısa sürede daha çok kullanıcı faydalanmış olur. Belirli bir süre sınırı olmalı demek istiyorum.

Gerçekten çok çok iyi düşünmüşsünüz.

Benim de aklıma bir çözüm gelmedi ama çok uğraştırıcı olur.

Evet biraz uzun sürebilir. Güvenlik sorunu olmaz çünkü kontrol zaten Recep abi'de.
Bence aynı anda 5 kişiye falan verin. Onlar 2 saatte işlerini halletsin ve daha çabuk ilerlesin sistem.

Recep abi bizim için onu da yapar eminim. Helal!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı