Technopat gereksiz başlık açılması ve organik olmayan üye sayısı

Kerko

Decapat
Forumu arada takip ediyorum fakat gördüğüm şey şu korsan oyuna destek verilmiyor fakat konu açılıyor. Mesaj gönderimine kapalı. Ayrıca açıkçası organik bir üye sayısı olduğunu düşünmüyorum. Çünkü artık kullanmasa bile üyeliğini silemiyor. Bir nevi bot üye gibi bir şey oluyor. Bu başarı mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Facebook'ta 10 seneden fazla girilmemiş profili şikayet ederseniz kapanır mı? Hayır. O zaman bu durumda Facebook, Instagram ve diğer popüler hizmetleri de suçlamanız lazım. Technopat'ı sevdiğimi de düşünmeyin sakın. Artık sevmiyorum ve bazı konular dışında aktifliğimi bırakacağım.

Son düzenleme:
Her şeyi bir kenara bıraktık diyelim. En azından senin gibi insanlara bile düzgün Türkçe konuşmayı, noktalama işaretlerine uymayı öğretiyor.

Forumu arada takip ediyorum fakat gördüğüm şey şu korsan oyuna destek verilmiyor fakat konu açılıyor. Mesaj gönderimine kapalı. Ayrıca açıkçası organik bir üye sayısı olduğunu düşünmüyorum. Çünkü artık kullanmasa bile üyeliğini silemiyor. Bir nevi bot üye gibi bir şey oluyor. Bu başarı mıdır?
@Ali Güngör ve @Recep Baltaş hocam bu soru size galiba ?

Arkadaşlar münazara şeklinde bir konuşma olur diye umuyordum fakat gördüğüm kadarıyla hakaretvari cümle dışında neden haksız olduğumu söyleyebilen yok. Umarım bilgili bir arkadaş gelir ve neden yukarıda yazdığım şeylerin mantıksız olduğunu açıklar.

Yeni konular

Geri
Yukarı