Technopat GTA Online Crew

PORSHİUS

Kilopat
Arkadaşlar, GTA Online'da Crew oluşturalım mı Technopat diye? Böylelikle beraber oynayabiliriz.
Yani oyunda Lobi oluşturuyorum kimse gelmiyor. Başkaların lobisine giriyorum yine kimse gelmiyor kapatılıyor. Yani adam akıllı oynadığımı hatırlamıyorum.

Crew yani grup linki: Technopat

Son düzenleyen: Moderatör:
Valla bana uyar bende aynı dertten muzdaripim. Çok fazla oynayacak zamanım olmuyor ama oynayınca da genelde tek kalıyorum.

Katılın hocam, her iş çıkışı yani saat 19:00 dan 24:00 a kadar aktif oluyorum. Hafta sonları bütün gün.
Oynarız beraber, gezeriz, jobs bile atarız.

Evet haklısınız, gerçekten online oynayacak türk bulunmuyor. Hemen katılıyorum. Birde discord kurarsan tadından yenmez dostum.

Ben katıldım. Gta 5'e sahip bir arkadaşım yok. Birlikte Heistler, Playlistler oynayabiliriz...

Ben şuan işteyim kişi sınırı var mı ? Ona göre eve gidince gireyim bari. Discord da olursa cidden tadından yenmez. Sadece GTA V değil başka oyunlar için de geçerli ortak oynadığımız oyunlar var ise onlarda da keyifli zaman geçirebiliriz.

Ben şuan işteyim kişi sınırı var mı ? Ona göre eve gidince gireyim bari. Discord da olursa cidden tadından yenmez. Sadece GTA V değil başka oyunlar için de geçerli ortak oynadığımız oyunlar var ise onlarda da keyifli zaman geçirebiliriz.
Sınır yok. Güzel ve geniş bir Discord Sunucusu açacağım. Oyun, Sohbet, Müzik ve Forum genel gibi bir sistemli açacağım isteyen gelir.
Gruba istek yolladım.
Hocam? Gruba direk katılabiliyorsunuz.
Güncel katılabilirsiniz.
Screenshot_1.png

Dosya Ekleri

• 44c33e1ee8d39fe097f151b319ccbca67e81c94c_512.png
    44c33e1ee8d39fe097f151b319ccbca67e81c94c_512.png
    10,7 KB · Görüntüleme: 71
Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı