Technopat iPhone 6 İncelemesi Çakma PHONE 6 Reklamında!

Schwerer Gustav

Kilopat
Selamlar :) Technopat iPhone 6 incelemesinin bazı oyun test bölümlerini sahte telefon satan TV kanalları almışlar. Daha demin gördüm. Ancak yemek yerken yakaladığım için bir video kaydına alamadım telefonum yanımda değildi. Fifa 15 bölümünden ve Aspahlt bölümünden almışlar. Fifa bölümünde dikkat ettim Ali Güngör oynuyordu heralde tam ortadan tek adamla gidiyor ve ceza sahasında sola pas atıyor. Reklamda da böyle. Asphalt a bir ara cihaz kameradan uzaklaşıyor viraja girerken. Reklamda da böyle. Arka plandaki inceleme yapılan masa bile aynı.

Bahsi geçen cihaz ise PHONE 6. Kanal ismi ya Sinema TV yi yada Film tv idi. Şaşırdım doğrusu. Aranızda denk gelen var mı bu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tam kanal adı rica edelim, mümkünse tekrar denk gelirseniz telefonla da olsa bir fotoğraf veya kısa video çok yararlı olacaktır. Böyle bir şeyi izinsiz yapmaları suçtur, gerekli idari makamlara başvuracağız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Video yüklendi. @Ali Güngör @Recep Baltaş

Bu videoda Modern Combat 5 bölümünden alıntı var. Bir önceki reklamda FİFA bölümünden vardı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet, aynı reklama ben de rastladım dün. Yeni açılan ve korsan yayın yapılan kanallarda denk geldim. İsimleri "Hababam TV" ve "Şaban TV" idi.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı