Technopat Kuralları Çok Sert

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

CpLScarlet

Hectopat
Daha fazla  
Bu yazıyı yazma sebebim saçma bir nedenden 1 ay ban yemem ve moderatörlerin çok sert olması.

Foruma nasıl resim koyulur diye başlık açıyorum, umursayan olmuyor. Hızlıresim'den koyunca neden 1 ay ban atılıyor? Çok saçma küçücük bir harf yüzünden 1 ay ban veriyorsunuz. Az insaflı olun, sorgulamadan direk ban. Yeni hesap açıp neden diye sorunca 1 ay ban daha.

Bu benim 7. hesabım ve sürekli ban yiyorum. Yazdıklarımı 1000 defa okuyorum, nerede hatta var diye ama anlamıyorum. Büyük ihtimalle yine ban yiyeceğim yada üyeliğim silinecek ama olsun, size son bir lafım var. Kurallarınızı lütfen değiştirin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu yazıyı yazma sebebim saçma bir nedenen 1 ay ban yemem ve moderatörlerin çok sert olması.
Foruma nasıl resim koyulur diye başlık açıyorum umursayan olmuyor hızlıresimden koyunca neden 1 ay ban atılıyor çok saçma küçücük bir harf yüzünden 1 ay ban veriryosun az insaf sorgulamadan direk ban yeni hesap açıp neden diye sorunca 1 ay ban daha bu benim 7.hesabım ve sürekli ban yiyorum yazdıklarımı 1000 defa okuyorum nerde hatta var diye ama anlamıyorum büyük ihtimal yine ban yiyicem yada üyeliğim silincek ama olsun size son bir lafım kurallarınızı lütfen değiştirin.
Bu mesajın olması gereken hali buysa, bize neden ceza alıyorum diye gelmeyiniz.
Bu yazıyı yazma sebebim saçma bir nedenden 1 ay ban yemem ve moderatörlerin çok sert olması.

Foruma nasıl resim koyulur diye başlık açıyorum, umursayan olmuyor. Hızlıresim'den koyunca neden 1 ay ban atılıyor? Çok saçma küçücük bir harf yüzünden 1 ay ban veriyorsunuz. Az insaflı olun, sorgulamadan direk ban. Yeni hesap açıp neden diye sorunca 1 ay ban daha.

Bu benim 7. hesabım ve sürekli ban yiyorum. Yazdıklarımı 1000 defa okuyorum, nerede hatta var diye ama anlamıyorum. Büyük ihtimalle yine ban yiyeceğim yada üyeliğim silinecek ama olsun, size son bir lafım var. Kurallarınızı lütfen değiştirin.

Şimdi kurallarımızı beğenmezseniz buraya giriş yapmazsınız olur biter.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı