Technopat mizah yerlerde

Eki Görüntüle 1814431

İlginç. Aynı şekilde bir yaklaşım sergilediğiniz için, kendi kendinizi olumsuzlamış oldunuz.
Adı üstünde "mizah konusu". Asıl amacım eleştiri yapmak değil. Technopat'taki mizah seviyesini beğenmesem de insanın yüzünde tebessüm oluşturabilecek konulara saygım var. Mizah ve Eğlence kategorisinde zaten konu. Mizahi bir yanı olmasa buraya açmazdım.

Moderatörler kategoriyi değiştirmiş.

Belki en fazla aşağıdaki mizah yapılır, onda da "uygunsuz üslup" cezası potansiyel. Görseller örnek bu arada.

Dosya Ekleri

• 20230430_004245.jpg
    20230430_004245.jpg
    62,8 KB · Görüntüleme: 257
Son düzenleme:
Son günlerde fark ettiğim bir sorun. Technopat mizah seviyesi yerlerde. Kalitesiz ve anlamsız mizah konuları çok arttı. Özellikle bazı şahıslar bunu yapıyor. İsim vermek istemiyorum ama tahmin edebilirsiniz. Mesela bugün karşılaştığım mizah konusu:

Bu da daha önceden karşılaştığım mizah konusu:
Şimdi sormak istediğim soru şu: Technopat mizah nerede ve nereye gidiyor?
Konu güncellemesi:
Arkadaşlar iyi haber, Technopat mizahı buldum.

Eki Görüntüle 1814414

Esenler'den eve dönerken karşılaştık. Yere düşmüş ben de kaldırdım. Bu arada fırsat bulmuşken nereye gittiğini de sordum. Caddebostan tarafına gidiyormuş.
Senin mizah daha kotuymus abi ama.

Moderatörlerin gazabına uğradık o halde... Ben de diyorum bu işte bir terslik var.
Moderatörler konuları okumadan onaylıyorlar galiba. İnsanların başlıktan dolayı bu konuyu ciddi sanmaları sonra merak edip konuya girdikten sonra asıl olayı anlayıp gülümsemeleri gerekiyordu.

Son günlerde fark ettiğim bir sorun. Technopat mizah seviyesi yerlerde. Kalitesiz ve anlamsız mizah konuları çok arttı. Özellikle bazı şahıslar bunu yapıyor. İsim vermek istemiyorum ama tahmin edebilirsiniz. Mesela bugün karşılaştığım mizah konusu:
1686345429641.png
İnsanların böyle bir zamanda gülmesi için konu açmıştım aslında. Benim niyetim kötü değildi... Dalga geçmek için mi gülücük attın bilmiyorum ama gerçekten güldüysen yeterli benim için.

Eki Görüntüle 1814461İnsanların böyle bir zamanda gülmesi için konu açmıştım aslında. Benim niyetim kötü değildi... Dalga geçmek için mi gülücük attın bilmiyorum ama gerçekten güldüysen yeterli benim için.
Konuya attığım tüm mesajları okursan anlarsın olayı. Konunun kategorisi Mizah ve Eğlence'de olmalıydı. Bu bir eleştiri konusu değil mizah konusu. Moderatörler kategoriyi değiştirmişler. O gülücüğü de cidden gülümsettiğin için attım.

Ciddi olmadığım için sorun yoktur inşallah.
Zamanında ırkçılık adı altında ban yediğimi söylemiş miydim? Tatmak ister misiniz? 🤣

Konuya attığım tüm mesajları okursan anlarsın olayı. Konunun kategorisi Mizah ve Eğlence'de olmalıydı. Bu bir eleştiri konusu değil mizah konusu. Moderatörler kategoriyi değiştirmişler. O gülücüğü de cidden gülümsettiğin için attım.
Yine gülünmeyen bir mizah kategorisi konusu yani. Şaşırtmıyor.

Geri
Yukarı