Technopat mobil uygulaması Android 13'e gelecek mi?

trmehmetcihad

Centipat
Daha fazla  
Technopat mobil uygulamısı güncelleme almadığı için ve yeni sitemlere uyumlu olmadığ için ne yüklene biliyor, yüklense dahi çökme sorunarı ile karşılaşıyorum. Bu konuyla ilgili Technopat adminlerinin ilgilenmelerini isterim. Telefon modelim: Samsung A22. Android 13 kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Technopat mobil uygulamısı güncelleme almadığı için ve yeni sitemlere uyumlu olmadığ için ne yüklene biliyor, yüklense dahi çökme sorunarı ile karşılaşıyorum. Bu konuyla ilgili Technopat adminlerinin ilgilenmelerini isterim. Telefon modelim: Samsung a22. Android 13 kullanıyorum.

Yeni sürümlere desteği kesmiş site sahipleri. Bende aynı sorundan muzdaribim.

Screenshot_20230621_143145_Google Play Store.jpg

Uygulama Android 13 üzerinde çalışmıyor. Güncelleme falan planlıyor musunuz?

Selam arkadaşlar. Sosyalde yeniyim ve daha PC toplamadım. Mobilden kullanmak istiyordum fakat mobil uygulaması henüz Android 13 desteklemiyor sanırım. Buna benzer konu açıldı mı bilmiyorum baktım fakat hep sunuculara trafik binmesi, anlık bildirim sorunları vb. sorulmuş. Uygulama Android 13'e gelecek mi?

Selam arkadaşlar. Sosyalde yeniyim ve daha PC toplamadım. Mobilden kullanmak istiyordum fakat mobil uygulaması henüz Android 13 desteklemiyor sanırım. Buna benzer konu açıldı mı bilmiyorum baktım fakat hep sunuculara trafik binmesi, anlık bildirim sorunları vb. sorulmuş. Uygulama Android 13'e gelecek mi?

Bence de Android 13'e gelmesi lazım bununla ilgili bir acıklama yok diye biliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı