Technopat Moderatörleri ne yapıyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben aylar önce cahile laf anlatmaya çalışırken neymiş gereksiz mesajmış konu ile alakası yokmuş diye 1 hafta ban yemiştim. Ama konu ile tamamen alakası vardı. Böyle ban yediğiniz zaman foruma nefret ediyorsunuz vs. ama işte adminin kalitelisi var çöp olanı var.
Toplam 3 adet ban yedim 2'si bu yüzdendi ve gerçekten de soğudum.

1642591385877.png

Kurallar 19. maddeye göre korsana kullanıcının ilk konusu ise destek verilebiliyor. Belki de sizin gördüğünüz onaylanan konu bu sebepten onaylanmıştır.

Mesela örnek:
1642591422752.png

Böyle saçma konularda mizah yapınca gereksiz mesaj diye ban yiyoruz.
Eki Görüntüle 1274792
Kurallar 19. maddeye göre korsana kullanıcının ilk konusu ise destek verilebiliyor. Belki de sizin gördüğünüz onaylanan konu bu sebepten onaylanmıştır.
Benim de ilk konumdu ama :)

Toplam 3 adet ban yedim 2'si bu yüzdendi ve gerçekten de soğudum.

Öyle bir düzen var ki o gün içinde yardıma ihtiyaç varken ban atan forum sisteminde burası. Düşünsene bilgisayar yarım yamalak çalışıyor, macOS kurmaya çalışıyorum o son atılan ban en yardıma muhtaçkenki anıma ait. Haklarında pek hoş laflar etmemiştim uyarıyı görünce..

Aşağısını atmaya gerek yok buna benzer:
Ekran Resmi 2022-01-19 14.23.27.png

Öyle bir düzen var ki o gün içinde yardıma ihtiyaç varken ban atan forum sisteminde burası. Düşünsene bilgisayar yarım yamalak çalışıyor macOS kurmaya çalışıyorum o son atılan ban en yardıma muhtaçkenki anıma ait. Haklarında pek hoş laflar etmemiştim uyarıyı görünce..

Aşağısını atmaya gerek yok buna benzer:
Eki Görüntüle 1274797
Yazım yanlışına bile ban atıyorsalar biz boşuna buradayız.

Yazım yanlışına bile ban atıyorsalar biz boşuna buradayız.
Yazım yanlışı dediği de 1 kelime bu arada. İnsanlık hali -de -da ekini göremeyince bamm gitti. Tom's Hardware'da üyelik açtım en azından hem dilim gelişir.

Bazı moderatörler işini hakkıyla yapıyor fakat bazı moderatörler ise aşırı amatörler. Yönetim tarafından verilen yetkilerine duygularını, düşüncelerini, kendi fikirlerini yansıtan, moderatörler var maalesef.

En basit örneği, felsefe bölümünde birine hakaret etmediğim halde ve herkesin düşüncesini saygıyla dinleyip, fikirlerini öğrenmek istediğim halde, belirsiz bir moderatör tarafından o konuya yazma yasağı atılmıştı. Muhtemelen o moderatörün yaşı çok küçüktü, çok feci derecede uğraşacaktım onunla ama sonradan uğraşma gereksinimi duymadım. :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı