Technopat moderatörlerinde dehşetül vahşet bir ego var

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

samc34

Kilopat
Konudan bağımsız ama bu Technopat adminlerinde dehşetül vehşet bir ego var. Birebir tam konuyu özetleyen bir başlık yazıyorum kendince kafasına göre illahaki düzeltiyor değiştiriyor. Mutlaka kendi belirleyecek. Cidden çok garip. Sadece bu forumda var bu saçmalık.

Son düzenleyen: Moderatör:
Konudan bağımsız ama bu Technopat adminlerinde dehşetül vehşet bir ego var. Birebir tam konuyu özetleyen bir başlık yazıyorum kendince kafasına göre illahaki düzeltiyor değiştiriyor. Mutlaka kendi belirleyecek. Cidden çok garip. Sadece bu forumda var bu saçmalık.
Kesinlikle evet, geçen gün adminlerle alakalı bir bir eleştiri paylaşmıştım. Ama onay aşamasında direkt sildiler. Eleştirmek de yasak...

Katılıyorum. Hatta bazıları konudaki tüm kelimeleri doğru yazsanız bile değiştiriyor.
Küçük i'yi büyük İ yapanlar mı dersin, küçük yazılması gereken yerde hafi büyütenler mi dersin...

Diğer sorun ise bir şey doğru olmasına rağmen "yanlış bilgi" etiketini yapıştırması. Belki o konuyu senden daha iyi araştırdım. O konuda profesör müsün, nereden biliyorsun? İnsan önce gelip kaynağın var mı, diye sorardı.

Bir diğer absürt konu ise bir olayı bildirince "bunun benzerlerini rapor edebilirsiniz" yazmışlardı. Rapor edince ise yanıt vermeden rapor yasağı verdiler.

• Gereksiz cezalar.
  • Konu ile alakası olmayan başlık düzenlemeleri.
  • Doğru yazdığın halde yanlış kelime banı.
  • İnsan seçmeleri.
  • Kendi arkadaşlarını savunmaları.
  • Aralarında gruplaşmalar.
Hepsi böyle değil özellikle yeni modlar artistlik peşinde eskiler baş tacı. :D

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı