Technopat moderatörlerinin saçma şekilde kestiği cezalar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

oguzhansr40

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Haçker
Öncelikle selamun aleyküm arkadaşlar. Technopat Sosyal çok geniş bir yardımlaşma platformu. Konu açtığınızdan gayet de güzel bir yardım alıyoruz ama saçma sebeplerden dolayı da ceza kesilmez. Bizzat kendim için konuşacağım. Ben bir konuya bir veya iki gün önce yazdığım cevaptan dolayı ceza yedim. Cezam ise bugün bitti. Size seslenmek istiyorum yetkililer. O kadar gün durup sonradan atmanız saçma. Bir de insan dalgın olabilir, o an klavyesi işlememiş olabilir veya başka bir şey olmuş olabilir. Biliyorum ki belki bu konudan sonra da ceza yiyeceğim. Yeyince cezayı yazarım buraya. Neyse, iyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kimse size bir harfi yanlış veya yerinde yazmadınız diye ceza vermez. Dikkat edilen genel olarak dil bilgisi kuralları. Hatta o bile moderatöre bağlı, ben mesela kolay kolay ceza vermiyorum :) Bir de daha kendi dilinde nasıl yazı yazıldığını bilmeyen "insanlar" var, onlar özellikle sağlam ceza alıyor.

Son düzenleme:
Ben de forumda yeniyim. Dün 1 saatlik uzaklaştırma almışım sebebi ise "yanlış yönlendirme, "yanlış bilgi" vs öyle bir şeydi. FPS düşmeleri yaşanan bir konuda "sorun sisteminde değildir, oyunun optimizasyonu ile ilgili olabilir" dediğim için. Önce güldüm bu cezaya sonra umursamadım. Ortama daha alışmadan soğutmayı başardılar.

Ben de forumda yeniyim. Dün 1 saatlik uzaklaştırma almışım sebebi ise "yanlış yönlendirme, "yanlış bilgi" vs öyle bir şeydi. FPS düşmeleri yaşanan bir konuda "sorun sisteminde değildir, oyunun optimizasyonu ile ilgili olabilir" dediğim için. Önce güldüm bu cezaya sonra umursamadım. Ortama daha alışmadan soğutmayı başardılar.
Dediğin şey yarı yarıya doğru aslında. Yine de böyle bir yorum için ban yemen saçma, haklısın.

Hapishaneye hoşgeldin dostum.

Raporlara pek önem gösterilmiyor diye düşünüyorum. Cezalar konusunda bir şikayetim yok.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı