Technopat moderatörlerinin yazım hatası!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Lifequick

Centipat
Katılım
3 Mayıs 2020
Mesajlar
167
Yer
Türkiye Trabzon
Noktalama işaretlerinin hatalı yazımı
Öncelikle selamlar. Ben cidden Technopat'ı kınıyorum. Kaç kere ceza yedim. Tamam, iyi, hoş da, modların Türkçeyi bilmemesinden dolayı alay konusu olmuştum. Örnek verirsem; Eylül'de açtığım konuda başlığına yazdığım "Arap'lar telefonu arıyor"u inceleyen mod, artık kim, bilmesem de "Araplar"ı, "Arap'lar" diye yazmıştı. Burada yanlış kategoriye açmaktan ceza yesem de yaptıkları çok yanlış. Daha kendileri Türkçeyi bilmiyor, bizim yaptığım yanlışlarda ceza veriyorlar. Bu arada sonradan değiştirmişti "Araplar"ı fakat yine de alay konusu oldum ve bu onların yüzünden. Üstüne de yanlış hatırlamıyorsam başlığı yanlış yazmaktan da ceza yedim fakat hatalı kişi Technopat'ın moduydu. Bence adam akıllı moderatörler alın da şu Sosyal biraz rahatlasın!

1618694875704.png
 

Dosya Ekleri

  • 1618694664371.png
    1618694664371.png
    46,3 KB · Görüntüleme: 60

Moderasyon Ekibi

Yetkili Üye
Konunuzu alakasız bir kategoriye açarsanız, konunuz doğru kategoriye taşınır ve uyarı verilir. Bunun yazılan başlık ile bir alakası yok. Yazılan başlıklardan dolayı hiç uyarı almamışsınız. Konunuzu yanlış kategoriye açtığınızdan dolayı uyarı almışsınız.

Otomatik düzeltme yüzünden başlığınız bozulmuş olabilir. Böyle bir şey olduğunda rapor edersiniz ve düzeltilir.

Yazım kurallarını düzgün bir şekilde öğrendikten sonra hatalı düzeltilen yerleri rapor edebilirsiniz. Yanlış bilginiz ile uyuşmayan düzeltmeler yanlış olmuyor. Bir şeyin yanlış olması için gerçekten yanlış olması gerekiyor. Şimdiden size yardımcı olabilecek bir bilgi veriyoruz.

UYARI: Özel adlara getirilen yapım ekleri, çokluk eki ve bunlardan sonra gelen diğer ekler kesmeyle ayrılmaz: Türklük, Türkleşmek, Türkçü, Türkçülük, Türkçe, Müslümanlık, Hristiyanlık, Avrupalı, Avrupalılaşmak, Aydınlı, Konyalı, Bursalı, Ahmetler, Mehmetler, Yakup Kadriler, Türklerin, Türklüğün, Türkleşmekte, Türkçenin, Müslümanlıkta, Hollandalıdan, Hristiyanlıktan, Atatürkçülüğün vb.

 
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yukarı