Technopat Neden Sistem Toplamıyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Biz de sistem topluyoruz fakat stokları eritme gibi bir misyonumuz yok. Bunun için kalite çıtasını düşürmek gerek ki bu prensiplerimize aykırı. Mesela geçen ofise PowerBoost PSU geldi, sıfır. Lakin sıfır PSU'nun güç düğmesi bozuk. Biz hiçbir zaman PowerBoost kullanmadık, kullanmayacağız da. Bu tür bileşenler ile alınan sistemlerde yaşanan sorunları çözmek için kullanıcılar her gün konu açıyor. Davulun sesi uzaktan hoş geliyor anlayacağın.

Video:

Son düzenleme:
Kaliteli parçaları uygun fiyata getirip her site ile anlaşmak zor bir şey olduğunu düşünüyorum. Ellerinden geldikçe kaliteli ve iyi sistemleri düzgün yerlerle anlaşıp topluyorlar.
Aynen öyle, çoğunlukla MSI veya ASUS kullandıklarını görmüştüm sistemlerinde. Ayriyeten Donanım Arşivi'nin sistemleri ne alemde pek bilmiyorum ama Technopat'ın sistemlerindeki kadar kaliteli parçalar kullanılmıyor sanırım.

Biz de sistem topluyoruz fakat stokları eritme gibi bir misyonumuz yok. Bunun için kalite çıtasını düşürmek gerek ki bu prensiplerimize aykırı. Mesela geçen ofise PowerBoost PSU geldi, sıfır. Lakin sıfır PSU'nun güç düğmesi bozuk. Biz hiçbir zaman PowerBoost kullanmadık, kullanmayacağız da. Bu tür bileşenler ile alınan sistemlerde yaşanan sorunları çözmek için kullanıcılar her gün konu açıyor. Davulun sesi uzaktan hoş geliyor anlayacağın.

Video yükleniyor:

Hocam, Gamepower, Rampage gibi marka da demek istemem ama bu tür markaların ürünlerini inceleyebilir misiniz? Sponsor harici 1-2 tanesini çünkü yanlış bilgilendiriliyorlar.

Hocam, Gamepower, Rampage gibi marka da demek istemem ama bu tür markaların ürünlerini inceleyebilir misiniz? Sponsor harici 1-2 tanesini çünkü yanlış bilgilendiriliyorlar.
Biz bunları incelediğimizde kullanıcılar sanki tavsiye ediyormuşuz gibi algılıyorlar. Kötü yönlerini söylersek de firmalar tehdit edebiliyor. Geçmişte CHIP'te başka bir firma ile yaşadık bunu. O yüzden pek mümkün değil.

Biz de sistem topluyoruz fakat stokları eritme gibi bir misyonumuz yok. Bunun için kalite çıtasını düşürmek gerek ki bu prensiplerimize aykırı. Mesela geçen ofise Power Boost PSU geldi, sıfır. Lakin sıfır PSU'nun güç düğmesi bozuk. Biz hiçbir zaman Power Boost kullanmadık, kullanmayacağız da. Bu tür bileşenler ile alınan sistemlerde yaşanan sorunları çözmek için kullanıcılar her gün konu açıyor. Davulun sesi uzaktan hoş geliyor anlayacağın.

Video yükleniyor:

İlahi hocam ne güzel çöpe attınız öyle seviyoruz seni sevgilerle kalın efendim.

Biz bunları incelediğimizde kullanıcılar sanki tavsiye ediyormuşuz gibi algılıyorlar. Kötü yönlerini söylersek de firmalar tehdit edebiliyor. Geçmişte CHIP'te başka bir firma ile yaşadık bunu. O yüzden pek mümkün değil.
Yani illa iyi gibi göstermeniz gerekiyor yanlış mı anladım?

Technopat kalite çizgisinden hiç sapmadı. En çok beğendiğim yanı ise sistem toplama sonrası oyun testlerinde %1 ve ‰1 FPS değerlerini açıp gösteriyorlar. Ne kadar tutarlı olduğunun görünmesi açısından. Diğer kanallarda bunları göremiyorum. Technopat'ın topladığı kasayı alanın kafası yıllarca ağrımaz.

Technopat kalite çizgisinden hiç sapmadı. En çok beğendiğim yanı ise sistem toplama sonrası oyun testlerinde %1 ve ‰1 FPS değerlerini açıp gösteriyorlar. Ne kadar tutarlı olduğunun görünmesi açısından. Diğer kanallarda bunları göremiyorum. Technopat'ın topladığı kasayı alanın kafası yıllarca ağrımaz.
Sorun olursa da konu açar, yardımcı oluruz. Sorunlu bir bileşen varsa da firmaya söyleriz, değiştirir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı