Technopat nereden çıktı?

Ali Güngör'ün sanırım abisi veya babasıydı.
Abisi.

Hakkında kısmı burada.

Peki hocam bir sorum var katkıda bulanan ne demek?
Forumdaki belli bir konuda en çok yardım edilene veriliyor genelde. Bir anda veriliyor belli olmuyor ne zaman geldiği. :)

Edit: Birde forumda uzun zaman moderatörlük yapmış ve sonradan bırakmış üyelerede veriliyor.

Son düzenleme:

Dosya Ekleri

• 1603369490290.png
    1603369490290.png
    105 KB · Görüntüleme: 34
O kim ilk defa duydum.
Ali Güngör'ün ağabeyi. Technopat'ın resmi sahibi Güngör Yayıncılık Yönetim kurulu başkanı. Patron da denilebilir kısaca.

Bu nedenle 2010'dan konular görmek mümkün.
Ben de 2010'da konu açanlar niye 3 ayda kaçmış diyordum. Bir de hepsi ağır yazım yanlışları yapmış içimden "neredeymiş acaba yetkililer" diye geçirdim. :D
2011'de üye olan (yetkili olmayan ve rozeti olmayan) kişilere de denk geldim kimi çok mesaj yazmış ve aktif olarak giriyor, kimi 50 mesaj yazmamış ama profillerinde yazana göre o gün bile (onların profillerine göz attığım bir 2020 günü) girip çıkmışlar. İlginç.
2012 ve öncesinden, 2014 ve 2012 arası Sosyal'e gelip 6 ayda veya daha kısa sürede kaybolanlar şimdi buraya girse ne der acaba? :D

Abisi.

Hakkında kısmı burada.

Peki Technopat nasıl bu kadar büyüdü? Ayrıca hala site büyürken zorluklar çıkmıyor mu?
Peki Technopat nasıl bu kadar büyüdü? Ayrıca hala site büyürken zorluklar çıkmıyor mu?

Yani demek istediğim nasıl sabrediyorlar.

Geri
Yukarı