Technopat otoritesine güveniyor musunuz?

Moderatörlerin otoritesine güveniyor musunuz?

• Evet

• Hayır

• Çekimser

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Satıriçi sürprizbozan içinde arkadaşıma bir şey demiştim. Sonrasında mesajı düzenleyecektim lakin düzenleme süresi geçmişti. Mod mesajı düzenleyip orayı kaldırabilirdi lakin ceza uygulamış. Ufak bir şey için ceza vermeye değer mi?
:)
Emin olun, moderasyon olarak ufak şeylere takılmıyoruz. Ancak üyelerin "ufak" dediği şeyler pek ufak olmuyor. :)

İnsanlık hali, herkes hata yapabilir, olabildiğinde adaletli olmaya çalışıyoruz. Teşekkür ederim.

Siyasi - dini konuların konuşulduğu "Konu Dışı" altındaki gönderilerde hakaret olmasına rağmen ceza alınmadığını gördüm. Zannediyorum kendi fikrine göre özgürlük anlayışı şekillenen moderatörler var.

Emin olun, moderasyon olarak ufak şeylere takılmıyoruz. Ancak üyelerin "ufak" dediği şeyler pek ufak olmuyor. :)

İnsanlık hali, herkes hata yapabilir, olabildiğinde adaletli olmaya çalışıyoruz.
Benim için ceza yememin bir sıkıntısı yok. Fazla ceza yiyen birisi değilim zaten. Lakin ben ceza alırken başkalarına bu gibi durumlarda istisna uygulanması hoş bir davranış olmuyor. O konuya değiniyorum ben de. Yoksa yaptığım şeye ceza verilecekse verilsin ama onu yapan başkasıysa ona da verilsin.

Bu arada yaptığım şey nasıl büyük bir hata olabilir ki? Sadece konu dışı bir konuda arkadaşıma bir şey dedim ve bitti. Kötü veya uygunsuz bir şey yoktu sonuç olarak.

(Bu bahsettiklerim son yediğim cezayla ilgili değil.)

Benim için ceza yememin bir sıkıntısı yok. Fazla ceza yiyen birisi değilim zaten. Lakin ben ceza alırken başkalarına bu gibi durumlarda istisna uygulanması hoş bir davranış olmuyor. O konuya değiniyorum ben de. Yoksa yaptığım şeye ceza verilecekse verilsin ama onu yapan başkasıysa ona da verilsin.

Bu arada yaptığım şey nasıl büyük bir hata olabilir ki? Sadece konu dışı bir konuda arkadaşıma bir şey dedim ve bitti. Kötü veya uygunsuz bir şey yoktu sonuç olarak.

(Bu bahsettiklerim son yediğim cezayla ilgili değil.)
Üzgünüm ama buranın, sizin önceden aldığınız uyarıları tartıştığımız bir konuya dönmesini istemediğim için cevap vermeyeceğim.

Üyelerin, aldıkları uyarılara itiraz etme hakkı var ve her zaman olacak. Bir uyarının verilmemesi gerektiğini, o uyarının haksız olduğunu düşünüyorsanız çok geçmeden bunu rapor sistemiyle bize belirtmelisiniz. Zaten haksız yere alınan bir uyarıysa rapor sisteminden size dönüş yapılacaktır.

Üzgünüm ama buranın, sizin önceden aldığınız uyarıları tartıştığımız bir konuya dönmesini istemediğim için cevap vermeyeceğim.
Sorun değil, anlayabiliyorum. Dediğim gibi benim ceza almam sorun değil, herkese eşit davranıldığı sürece sıkıntı yok.

Bazen çok sinirlendiğim olabiliyor ama forumun temel yapısını koruyan bazı kurallar var, bunlara karşı gelmenin hiçbir anlamı yok. Eğer anlık olarak ortam hoşuma gitmiyor, verilen cezayı saçma buluyorsam sağ üstteki kırmızı çarpıya basıyorum ve birkaç ay sonra tekrar geliyorum.

Yani burası bir her istediğimizi söyleyebileceğimiz mecra değil, belli kurallar çerçevesinde sosyalleşmek ve bilgi alışverişinde bulunmak için var. Rahatlık arıyorsanız kendi sitenizi oluşturun, kendiniz gibi insanları doldurun içeriye sonra kafanıza göre takılın. Asla bu sitede bulunma mecburiyetinde hisseden insanları anlamıyorum, her defa da bu cümleyi tekrar ediyorum.

Geri
Yukarı