Technopat PC Toplama Videolarının Devamı

Aslında yapabilirseniz bence Hasswell Refresh ile Z97'li bir sistem toplama videosu yapmanız iyi olur. Hem forumda sistem alacakların haziran ayında alması öneriliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aslında yapabilirseniz bence Hasswell Refresh ile Z97'li bir sistem toplama videosu yapmanız iyi olur. Hem forumda sistem alacakların haziran ayında alması öneriliyor.

Olabilir. Sen topluyorsan parçaları yolla bize monte edelim.

Gerçekten mi ? Hocam öyle olursa çok sevinirim gerçekten hem Çorlu da oturuyorum. Gelmem çok sorun olmaz 1 saatlik yol. Gerçekten çok heyecanlandım. Haziran ayında alacağım kesin. Şu Hasswell Refresh işlemciler çıksın ona göre bir sistem toplayacağım. Babamla konuşup size tekrar dönerim. Hem babam geçen gün sistemi aldığımız zaman kime toplattıracağımı sormuştu. Bende kendim toplayacağımı söyleyince pek olumlu yaklaşmadı. Vatan'a da toplattırmak istemiyorum. Kendim çok tecrübeli de değilim hem sizi görmek ayrı bir şey. :neo:

@Recep Baltaş , Hasswell Refresh işlemciler Eylül ayına ertelendi maalesef. Ne yapalım hocam şimdi? Eski sistemi sattım bütün yaz bilgisayarsız duramam bu yüzden almam lazım sistemi. Bu arada babamla konuşup size döneceğim montaj konusu için. Babam tatbikatta olduğu için rahatsız etmek istemiyorum. Gergin falan olursa kestirip atabilir. Çarşamba günü büyük ihtimal gelecek. Geldiği zaman konuyu açmayı düşünüyorum. Perşembe de olabilir. Konuştuğum zaman dönüş yapacağım size.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı