Technopat Sosyal 100.000 Üye!

Hakan AK

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhabalar, şu an fark etmiş bulunmaktayım ki Technopat 100.000 üyeye ulaştı! Hepimize hayırlı uğurlu olsun. Nice 100.000'lere!
Screenshot_1.png

Son düzenleyen: Moderatör:
4 sene evvel burada super moderatörlük yaptım bir dönem.

O sıra Recep'e "yahu neden böyle kaliteli bir sitenin, bu kaliteye göre az abonesi var (O zaman yanlış hatırlamıyorsam 5.000 civarıydı), napabiliriz abone sayısı yükselmesi için" diye sorduğumda,

"Biz kalitemizi koruyalım, elbet abone sayısı da başarı da gelecektir" gibi bir cevap vermişti.

Haklıydı...

İcra edilen tüm faaliyetlerde bu prensip eninde sonunda hedefi getirecektir. Çizginden ödün verme ve daha da önemlisi bunda istikrar göster.

Tebrikler Tüm Technopat kurucuları, çalışanları ve ailesi, nice 100.000, 1 milyonlara :)

Vallahi önce youtube kanalını buldum ama foruma geç üye oldum. Bir de o zamanlar Kafa Ayarı(mazi kalbimde yaradır) vardı, rahmetli. O nedenle muhabbetlerini dinlerdim. Sonra sonra geldim buralara, keşke daha erken gelseymişim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı