Technopat Sosyal 12. Madde Hakkında

• Konuyu başlatan Canberk
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 878
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
C

CPlOvEr

Ziyaretçi
Merhaba, yanlış hatırlamıyorsam 8 Aralık 2014'te ''Gereksiz Raporlar'' nedeniyle yetkilerim kısıtlanmıştı. Ben bir konuyu Technopat Sosyal Kuralları'nın 12. maddesine aykırı olduğunu düşünerekten rapor etmiştim.
12. Madde:
favicons
Diğer forumlarda açtığınız konuları Technopat Sosyal'e doğrudan kopyalayıp yapıştırmayın. Özgün bir konu açın ya da konuyu önce burada açın.
Ben rapor ettiğim konunun doğrudan başka bir forumdan kopyala-yapıştır şeklinde burada açıldığını gördüm ve rapor ettim. Zaten 12. madde de gereksiz yere rapor etmediğimi kanıtlıyor. Hatta size doğrudan kopyala-yapıştır yapıldığının kanıtını da (aynı konunun başka forumda bulunduğuna dair link) verdim. Ancak ceza verdiğiniz için 12. maddeyi biraz açıklamanızı rica ediyorum.
Not: Böyle konular açmayı bende sevmiyorum. Amacım tartışma çıkarmakta değil. Tamamen iyi niyetle yaklaşıyorum. Yönetimi de asla gereksiz raporlarla meşgul etme niyetim yok.
Birde bu konuda uyarı puanlarımın silinmesini istemiştim. Bu konu hakkında kararınızı da bildirirseniz çok memnun olurum. Teşekkürler...
@MF

Ben aynı içeriği başka bir forumda görünce direkt rapor ettim. Linkini verdiğiniz konuyu şimdi okudum.
Bu sebeplerden ötürü diğer forumlara açtığınız konuyu birebir kopyalayıp Technopat Foruma yapıştırmayınız
Sanırım ''birebir kopyalayıp yapıştırma'' kısmı önemli. Benim rapor etme sebebim ise birebir kopyalayıp, yapıştırılmış olması. Linki paylaşmamda sıkıntı yoksa paylaşabilirim, onayınıza göre. Linki attığım zaman burada açılan konuyla kıyasladığınızda birebir kopyalanıp yapıştırılmış olduğunu anlarsanız. Ayrıca hatamı tam olarak belirtirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Asıl içerik video. Videonun üzerinde birkaç cümlelik samimi kısa bir yazı var, gerisi videoda. Reklam da yok. Kuralın ikinci nedenine de devasa bir zararı yok ki, zaten bu tamamen bizim tasarrufumuzda olan bir şey. Benzer tonlarca yazı bulabilirsin Google'da. Öte yandan önceki durumda da saçma sapan bir sebepten ötürü kullanıcı şikayet etmiştin. Bu da aynı şekilde saçma sapan bir sebep.

Niyetim yönetimi gereksiz yere meşgul etmek değildi. Hatamdan dolayı özür dilerim. Bu arada
favicons
bu konuda uyarı puanlarımın silinmesini istemiştim. Talebim onaylandı mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı